Představujeme

12 limitovaných koupelových bomb na oslavu otevření nového Lush obchodu

22. listopadu byl otevřen speciální obchod zaměřený na naše koupelové bomby v Tokyu, Harajuku. K této události vám představujeme 12 limitovaných veganských bomb, které najdete pouze online.

Lush je od roku 1995 synonymem pro koupelovou bombu, kterou spoluzakladatelka Mo Constantin vymyslela již v roce 1989 a proměnila tak běžnou koupel na luxusní událost. Již více než 15 let pracuje Jack Constantine se svou matkou na složitějších vícevrstvých produktech plných barev, inovací a efektů. Lush se tak svojí kreativitou posunul na další úroveň. V Lush Harajuku najdete 89 různých druhů koupelových bomb a my vzdáváme hold Mo za její vynález!

My Vám dnes představíme 6 z těchto bomb, další najdete na stránkách Lush.

Blackberry koupelová bomba
Ovocná klasika je zpět! Když potřebujete upokojit neposedné a zamotané myšlenky, vhoďte Blackberry Bath Bomb do své koupele. Sledujte, jak ji promění ve fialové jezírko uvolňující sladce zemitou vůni, díky které se budete cítit čím dal zrelaxovanější. Dřevité kadidlo zahalí vaši pokožku do konejšivého, hydratujícího a zjemňujícího kabátku. Limonene, látka, která se nachází v citronové silici a neroli, má povznášející a rozjasňující účinky a pracuje tak ruku v ruce s očistným bergamotem. Ponořte se do horké lázně plné klidu a míru, ve které se vaše starosti rozplynou.

Calavera koupelová bomba
Když se cítíte trochu jako… mrtvola, naložte se do čarovného lektvaru se silicemi z kadidla, limet a neroli, které vás zaručeně probudí k životu. Nechte se vůní Calacas pozvednout na duchu a ponořte se do hřejivých vod, ve kterých kolem vás budou tančit samé veselé duše. Nebo okvětní plátky měsíčku? No, to je na vás.

Golden Pear koupelová bomba
Krásný koupelový šperk, který vás pozvedne na duchu. Z vaší lázně se bude linout oživující vůně kardamomové silice a kořeněno–ovocné tóny, zatímco silice z brazilských pomerančů projasní vaši mysl. Konejšivé a hřejivé dřevité aroma vás uvolní a pomůže téhle sladké hrušce zkrotit vaše neposedné myšlenky.
lush_bombs_02
Marshmallow World koupelová bomba
Uspokojte své chutě na sladké a ponořte se do tekuté cukrárny, ze které vylezete bez výčitek z mlsání. Ve vaší vaně se rozpoutá pestrobarevný karneval s vanilkovo-jahodovou vůní připomínající váš oblíbený kondicionér American Cream. Prášek z proskurníku zklidňuje a zjemňuje pokožku, cukr vám osladí život a budete vonět prostě lahodně!

Melusine koupelová bomba
Když se cítíte jako uzlíček nervů, povolejte Melusine. Tahle okouzlující mořská víla v podobě koupelové bomby s vůní kondicionéru Avocado Co-wash zaručeně nebude dělat vlny! Litsea cubeba se sladce citronovým nádechem a radostná bergamotová silice potěší vaše smysly a díky kadidlu se budete prostě vznášet. A zatímco trocha karagenanu – extraktu z mořské řasy – bude hydratovat pokožku a dopřávat jí pohlazení moře, vaše starosti odplavou.

The Comforter koupelová bomba
Tenhle něžný černorybízový obláček s šuměním promění vaši lázeň v ovocnou fialovo-růžovo-bílou ukolébavku. Černý rybíz je jako konejšivé objetí a rozjasňující bergamotová silice osvěžuje
a očišťuje mysl. Zklidňující cypřišová silice zatím přivolá přílivovou vlnu klidu a pohody.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář