Představujeme

Zdravé vánoční mlsání pro kočičí parťáky

Vánoce jsou čas, kdy nejen sobě, ale i našim mazlíčkům rádi dopřejeme nějakou mňamku navíc. Dobroty, které odpadnou z páníčkova talíře, však nedělají zvířecím bříškům dobře, a to ani v malém množství. Pokud chcete chlupatému parťákovi udělat skutečnou radost, kupte mu pochoutku určenou speciálně jeho mlsné tlamičce. A my pro vás máme hned několik tipů.
brit4
Brit Fish Dreams Kuřecí filety a krevety
Konzervička Brit Fish Dreams nabízí vybalancovanou výživu pro vaši kočku. Obsahuje lahodné kuřecí filety s krevetami ve šťávě. Podporuje krásu, zdraví i vitalitu, a navíc nezatěžuje organismus vašeho kočičího parťáka. Servírovat jej chlupáčovi můžete také jako šťavnaté a delikátní štědrovečerní menu.
brit_vanoce_kocka_02
Brit Care Cat Snack Losos
Křupavé pamlsky Brit Care Cat Snack se superfruits byly navrženy i pro koťata a kastrované kočky. Neobsahují obiloviny, zabaleny jsou ve speciálním chrastivém obalu „shake shake“. Podávejte ideálně z ruky jako odměnu a pamlsek, abyste si užili společné chvíle vánoční pohody a odpočinku.
brit_vanoce_kocka_03
Brit Premium Cat Pouch Dinner Plate Jelly
Kapsičky Brit Premium s filetkami à la trhané maso v želé podporují nejen skvělý vzhled, ale i pevné zdraví. Díky unikátní šetrné metodě vaření v páře je zachována originální vůně i chuť masa. Pokud si chce vaše kočka (nejen) přes vánoční svátky zamlsat, kapsičky Brit Premium její mlsný jazýček určitě nezklamou. Balení obsahuje 4 různé příchutě pro ještě větší gurmánský zážitek.

Více o krmivu Brit najdete na www.krmivo-brit.cz.

Zdroj: Brit / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář