Pro maminky

13. ročník dětské výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest je tu

Mezinárodní soutěž pro děti do 15 let, kde kreslí auto svých snů odstartovala 15. prosince 2018, uzávěrka národního kola je potom 28. února 2019. Soutěží se o cestu do Japonska, hoverboard, Lego i dron.

Toyota opět vyzývá všechny děti, aby ukázaly, jak si představují auto budoucnosti. Za jeho výtvarné ztvárnění navíc mohou získat krásné ceny nebo možnost podívat se s celou rodinou do Japonska. Stačí se zapojit do třináctého ročníku celosvětové výtvarné soutěže Dream Car Art Contest.

Celé soutěžní klání odstartovalo v sobotu 15. prosince. Právě od tohoto data mohou všechny děti posílat přihlášky do národního kola celosvětové soutěže. Chce to pořádnou dávku fantazie, protože každý rok soutěží téměř milion obrázků z celého světa. Vyhlašuje se však i devět vítězů ve třech věkových kategoriích národního kola. Ti si odnesou např. hoverboard, Lego, dron nebo trička a model Toyoty Yaris WRC.

Toyota ví, že dnešní děti jsou zároveň i budoucí řidiči a možná i designéři a konstruktéři vozů budoucnosti. Touto soutěží se proto snaží podpořit jejich představivost, ale i to, že snít se vyplácí, protože jednoho dne se každý sen může stát realitou. Děti se zároveň při kreslení auta z budoucnosti zamýšlejí nad tím, jakou roli hraje v lidském životě automobil a jak jeho role v příštích desetiletích možná promění.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti do 15 let. Utkají se ve věkových kategoriích do 8 let, 8 až 11 let a 11 až 15 let. Své vysněné auto by měly namalovat ručně na formát A3. Použít mohou pastelky, vodové barvy, ale povoleny jsou třeba i koláže. Na zadní stranu výkresu je důležité nalepit přihlášku, kterou rodiče nebo zákonní zástupci najdou na stránkách soutěže. Dílo se pak odesílá s označením “Toyota Dream Car Art Contest” na adresu: Toyota Central Europe-Czech, s.r.o., Bavorská 2662/1, 155 00 Praha 5.

Uzávěrka všech přihlášek národního kola je 28. února 2019. Devět českých vítězů, kteří budou vyhlášeni v březnu, poté postupuje do mezinárodního finále a pokud se v něm umístí na hodnoceném místě, má příležitost vydat se s rodinou na cestu do Japonska na slavnostní vyhlášení vítězů celosvětové soutěže.

Více informací včetně podrobných pravidel soutěže a soutěžního formuláře najdete zde.

Zdroj Toyota / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář