Fashion

3 tipy na elegantní módní doplňky ze dřeva

Hledáte pro sebe samotnou anebo svého partnera nějaké zajímavé módní doplňky, jež dokážou oživit outfit? Pokud je vaše odpověď kladná, nejspíše víte, že na trhu se nachází spousta různých zajímavých věcí. Mnohé z nich jsou ale pouhými cetkami a druhá, ač třeba kvalitnější část, je charakteristická především sázkou na tradiční kovy. Zlato, stříbro či chirurgická ocel stále letí, nicméně na nějakou originalitu můžete rychle zapomenout. Naše rada zní velmi jednoduše! Vsaďte na dřevo! Myslíte si, že dřevěné výrobky nemohou být unikátní a nabízet pocit krásy i luxusu? Jste na omylu. Ostatně čtěte dál, přesvědčíme vás prostřednictvím třech zajímavých dřevěných doplňků, jež se vám jistě budou hodit.

Vkusné čistě přírodní dřevěné hodinky
Zcela unikátní design nabízí dřevěné hodinky. Možná si na první pohled budete myslet, že se jedná o modely, které jsou spíše módní než praktické. Ve skutečnosti je to jinak. Vzhledově určitě dokážou zaujmout, jelikož kombinace tmavého a světlého dřeva je nepřehlédnutelná. Volit ale lze klidně i zajímavá barevná provedení. Zejména dámské modely se mohou vyznačovat třeba přítomností obrázků květin přímo na ciferníku. Z praktického hlediska nijak nezklamou. Čas ukazují přesně, ciferník je dostatečně kontrastní, aby vám pohled na něj nečinil potíže. A hmotnost? Ta se většinou pohybuje okolo pouhých 30 g, takže není nutné mít strach, že by vaše ruka umdlévala pod nějakou výraznou zátěží. Jsou navíc čistě ekologické. Na nějaká umělá lepidla a pojiva rychle zapomeňte!
drevo_doplnky_02
Dřevěné motýlky zaujmou na první pohled
Do společnosti si zpravidla vezme žena krásné šaty a pro muže se stane samozřejmostí kravata. Pokud chce, aby jeho outfit vypadal poněkud odlehčeně, zvolí motýlka. Ten je ale často i při různé barevné variabilitě vcelku fádní. Jestliže si ovšem ten váš vezme model ze dřeva, stoprocentně zaboduje. A že má na výběr! K dispozici jsou dřevěné motýlky v mnoha zajímavých designových podobách. Ať už preferujete klasický tvar anebo knír, máte je mít! Výborně vypadají i modely vyznačující se pouze obrysy motýlka. Jde v podstatě o jakousi kostru s prázdnou výplní. Volit lze ovšem i pestré variace se vzorkem. Jednat se může jak o čárky, tak malé znaky.

Data v jedinečném obalu
Flash disk se stal běžnou součástí života nás všech. Není divu, vždyť data potřebujeme fakticky neustále. Fádní tvary jsou dnes běžným denním chlebem většiny z nás. Především reklamní přenosné disky vypadají mnohdy doslova katastrofálně. Naším tipem jsou ty dřevěné, které si lze pořídit třeba jako přívěsek srdíčka nebo malý kousek větvičky. Obojí má svou tvář a jedinečný design. Hodně dobře vypadají i malé dřevěné krabičky, do kterých flashku pohodlně zasunete. Vybrat si flash disk stejně jako dřevěné hodinky a motýlky můžete pohodlně online v eshopu belmonde.cz.

Zdroj: ABEDEO s.r.o. / foto archiv, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

4 komentářů

Přidat komentář