Beauty

Jaro s Annabelle Minerals: V hlavní roli čistá a zářivá pleť

Ponurých zimních dnů už bylo dost. Už se těšíte na vítání jara? Vstupte do nové sezony s novým, extra svěžím lookem.

První krok: čistá pleť
Po zimě bývá pleť unavená a dehydratovaná. Annabelle Minerals má řešení: multifunkční oleje zvládají perfektní odlíčení, ale zastoupí i denní nebo noční krém. Pleť vyživí, dodají jí vláhu a přizpůsobí se jejím potřebám. To díky kombinaci pečlivě vybraných aktivních olejů a voňavých esenciálních olejíčků.

Multifunkční olej Stay Pure – to je přímo synonymum pro detoxikaci. Je určený především pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Její stav se většinou na přelomu sezon zhoršuje, takže pokud se vám teď nadměrně mastí T-zóna, trápí vás pupínky a ucpané póry, je pro vás právě tento přípravek ideální. Stay Pure pokožku čistí, zklidňuje, hydratuje a uvolňuje póry. Obsahuje samé přírodní zázraky: kromě vzácného arganového oleje, kokosového, slunečnicového a ricinového oleje také olej z katránu etiopského, z černého rybízu, z americké libavky polehlé a z protizánětlivého tymiánu.
Annabelle_Minerals_02
Vhodný produkt ale naleznou i ženy s ostatními typy pleti. Stay Calm je hypoalergenní přípravek pro suchou a citlivou pokožku se sklony k popraskání. Hloubkově ji hydratuje, zklidní a zjemní. Pro zralejší pleť s viditelnými známkami stárnutí či únavy je pak nejvhodnější olej Stay Essential, který zajistí svěžest a pružnost, rozjasňuje a energizuje.

Druhý krok: svěžest na počkání
Každodenní ošetřování olejíčkem přinese své plody, ale pro ještě zářivější a odpočatější vzhled přijde vhod i zbrusu nové jarní líčení. Jeho základ, dokonalou pleť, vykouzlí rozjasňující minerální make-up Annabelle Minerals se zcela přírodním složením a lehoučkou texturou.

Na výběr je z více než dvaceti odstínů, na konci zimy se poohlédněte spíš po těch světlejších. V našich zeměpisných šířkách je jasným vítězem odstín Natural Fair, který je určený pro světlou pleť s jemným studeným nádechem s podtóny do růžova. Pokud si nejste jisté, který odstín zvolit, můžete vyzkoušet vzorky nebo dokonce sadu minibalení se všemi čtyřmi podtóny v odstínech Cream až Light.
Annabelle_Mimerals_makeup
Konturování dejte vale a raději vsaďte na strobing. Světlou a rozjasněnou pleť ještě víc prozáří minerální tvářenka. Zkuste univerzálně slušivý, jemně růžový odstín Rose. Pomocí zkoseného štětce ho nanášejte na vršek lícní kosti, vždy směrem od spánků. Pro intenzivnější efekt můžete tvářenku aplikovat i v několika vrstvách.
Annabelle_Mimerals_tvarenka_04
Třetí krok: rozzářené oči
Žhavý trend letošního jara si s rozjasněnou, přirozeně krásnou pletí skvěle rozumí. Vybírejte z těch nejsvětlejších a nejzářivějších odstínů, jako je Vanilla s intenzivními žlutými a bílými tóny nebo pastelový béžovorůžový odstín Ice Cream.
Annabelle_Mimerals_stiny_05
Stíny naberte na vlhký štětec, to pro silnější pigmentaci, a hrajte si. Naneste je na celé pohyblivé víčko nebo – podle posledních trendů – pouze do jeho středu. Chcete-li oči opticky otevřít a ještě projasnit, pomocí tenkého štětečku namalujte linku ve vnitřku spodního víčka.

Zdroj: Annabelle Minerals / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář