Pro maminky, Soutěže

Soutěž: 30. 5. – 1.6. 2020: Dětský víkend v Hamleys!

Vezměte děti na jejich svátek do nejbáječnějšího hračkářství v Praze.

První červnový den je od nepaměti spojen se svátkem všech dětí. V obřím pražském hračkářství Hamleys věnují oslavám dětského dne rovnou celý víkend! A ten bude plný dárků a zábavy!

Přijďte do Hamleys o víkendu 30.května – 1.června! Nejbáječnější hračkářství široko daleko si na Dětský víkend připravilo řadu zajímavých akcí, aby byl tento svátek letos pro všechny malé i velké opravdu nezapomenutelný.

Výhodné atrakce
Kromě tradičního setkání s oblíbenými maskoty (medvědi Hamely a Hattie, Vojáček, Princezna, Profesor Bubble a mnozí další), čeká na návštěvníky také obvyklá spousta zábavy na atrakcích. K dispozici je mimo jiné Obří skluzavka, Zrcadlové bludiště, Závodní okruh pro autíčka na dálkové ovládání, Laser Game, Motýlí dům, velkolepá výstava LEGA Czech Repubrick nebo Herna Virtuální reality a v ní dechberoucí hra z prostředí staré Prahy – Golem VR.

Díky super-výhodnému hromadnému jízdnímu budou moci návštěvníci za cenu jedné jízdenky svézt na Benátském kolotoči celou rodinu, nebo skupinku až pěti kamarádů.

Sleva 25 % na nákup

Ke každému nákupu dostane návštěvník dárek. Navíc každý, kdo se zaregistruje a získá Hamleys kartu, dostane nejen zdarma kredit na vybrané atrakce, ale také slevu 25 % na nákup všech hraček.
Hamleys_medvěd a principálPřijďte a udělejte radost sobě i dětem! Zábava začíná!

Více na www.hamleys.cz.

Soutěž: Potěšte své děti návštěvou Hamleys! Třem z vás věnujeme Dárkovou kartu na atrakce v hodnotě 500 Kč. Stačí správně odpovědět na otázku a mít trochu toho štěstí.
hamplex_darkovaSoutěžní otázka: Jak se jmenuje nový eshop hračkářství Hamleys?

a) Jabadaba.cz
b) e-hamleys.cz
c) hamleys.store.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 6. 2020, do předmětu uveďte HAMLEYS. Tři z vás získají Dárkovou kartu na atrakce v Hamleys v hodnotě 500 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A. Výherci: Jarka H., Brandýs n./Lab. – Stará Boleslav, Monika L., Praha, Linda Š., Plzeň.

Doporučené

1 komentář

  • Monika Lekešová 05/08/2020 at 11.02

    Dobrý den, moc děkujeme za dárkovou kartu, ohromně nás to potěšilo! Mám k ní jeden dotaz: Je nějak omezena její platnost? Chtěli bychom „pouť“ navštívit až po prázdninách. Předem děkuji za odpověď a celé redakci přeji krásné léto! ML

    Odpovědět

Přidat komentář