Představujeme

5 zahraničních outletů, kam pohodlně dojedete autem

Jestli si chcete pořídit pár pěkných kousků na sebe, aniž byste utráceli zbytečně moc peněz, a obchody v Česku už znáte nazpaměť, vyrazte do outletu.

Poradíme několik míst, kde seženete ty nejlepší značky za rozumné ceny, a navíc to není daleko. Cestu můžete pojmout třeba jako malý jednodenní výlet.

TK Maxx Drážďany
Cestu do Drážďan už určitě znáte z předvánočních nákupů nazpaměť. Z Prahy je to navíc jen hodinku a půl, takže můžete klidně začít malou procházkou po kouzelném městě s velkou historií. Potom se přesuňte do TK Maxx na Prager Strasse, která je v centru, a tak nemusíte přejíždět někam za město. Najdete tu nejen značky s oblečením, ale také hračky nebo doplňky do interiéru. To vše až s šedesátiprocentními slevami.

Parndorf
Fashion outlet Parndorf najdete jen třicet minut od Vídně, přímo na dálnici A4. Nabízí se tedy zůstat trochu déle a pokochat se Vídní a zajít si třeba na tafelspitz. Za návštěvu může ale stát i čím dál modernější a jen dvacet minut vzdálená Bratislava. V samotném Parndorfu pak najdete módu snad od všech značek, na které si vzpomenete, od dostupnějších, jako je Esprit, Palmers nebo Quiksilver, až po luxusní Balmain nebo Galliano.

Designer Outlet Salzburg
Tohle místo má hned několik výhod. Například se tu můžete zastavit cestou z dovolené v Alpách. A seženete tu oblečení a doplňky od velkých módních domů a návrhářů. Svůj obchod tu má Karl Lagerfeld, Calvin Klein, Coach, Escada nebo Jil Sander. Najdete tu ale i značky jako Diesel, Guess nebo třeba La Perla. Zkrátka každý si tu najde to svoje. Outlet navíc najdete pouhých deset minut jízdy od centra města.

Outlet city Metzingen
Neuvěřitelných 3500 parkovacích míst čeká v outletu v německém Metzingenu, což je zhruba pět hodin jízdy od Prahy, za Norimberkem. Zajeďte si sem, pokud toužíte po kouscích velkých značek, jako je Gucci, Burberry, Bottega Veneta, Etro, Tory Burch, Jimmy Choo, nebo hodinky Longines či Rado za rozumné ceny.

Designer Outlet Berlin
Důvodů, proč vyrazit do Berlína, je mnoho a jedním z nich často bývají nákupy cool oblečení od menších místních návrhářů. Pro klasickou módu pak zajděte do Designer Outletu. Koupíte tu sportovní věci Bogner, Wellensteyn, Timberland nebo Columbia, džíny Levi’s nebo Tommy Hilfiger, a zajděte se podívat i k místní značce Liebeskind.

Na podobné výlety je samozřejmě nejlepší cestovat spolehlivým autem, které má pořádný kufr. Doporučujeme třeba Lexus RX L, kam se kromě nákupů vejde i celá rodina a kamarádi. Jestli však cestujete jen s kamarádkou, oceníte praktickou Toyotu Yaris, která toho pojme víc, než si myslíte, ale přitom s ní všude bez problémů zaparkujete. Díky hybridním motorům obou těchto aut navíc šetříte peníze za benzín i životní prostředí.

Zdroj: Toyota / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář