Beauty

Kokosová péče v bio kvalitě nyní i v prodejnách Globus

Dánská značka Urtekram je nyní k dostání i v síti prodejen Globus, kde rozšíří sortiment v sekci BIO kosmetiky. Jedním z vybraných produktů je i bohatá kokosová řada obsahující přípravky na vlasy i péči o pokožku s obsahem BIO kokosového oleje a másla.

Tento oblíbený ořech se díky svým blahodárným účinkům stává čím dál více populární, a to nejen v kuchyni, ale i v kosmetice. Kokosový olej je znám pro svou sladkou vůni i pro vyživující a zvláčňující účinky. Používá se při výrobě pleťových krémů a masek, šamponů, kondicionérů a další vlasové i tělové kosmetiky. Kokos je zdrojem mnoha důležitých látek, zejména vitamínů B, C a E. Je účinný proti virům a bakteriím.

Urtekram Sprchový gel kokosový (BIO, VEGAN)
Sprchový BIO gel Urtekram s výtažky z kokosu pokožku vyživuje a hydratuje, nechává ji jemnou a vláčnou. Bonusem tohoto veganského produktu v bio kvalitě je sladká vůně kokosu. Určeno pro normální pleť.
Obsah: 500 ml. Cena: 259 Kč.

Urtekram Šampon kokosový (BIO, VEGAN)
Kokosový BIO šampon Urtekram obsahuje 3 účinné látky pro zdravé a pevné vlasy. Jsou jimi výtažky z kokosu, sedmikrásky a z mořských řas. Díky obsahu aloe vera jsou vlasy hydratované, vyživené i lesklé a jemné na dotek. Mořská řasa revitalizuje vlasové vlákno a sedmikráska ho posiluje. Vegan produkt v bio kvalitě.
Obsah: 250 ml. Cena: 169 Kč.

Urtekram Kondicionér kokosový (BIO, VEGAN)
Kokosový kondicionér URTEKRAM s čistým BIO kokosovým olejem vlasy vyživuje a chrání před třepením. Vmasírujte do konečků vlasů, nechte 2-3 minuty působit, poté opláchněte. Vlasy budou provoněny jemnou kokosovou vůni. Určeno pro normální typ vlasů. Vegan produkt v bio kvalitě.
Obsah: 180 ml. Cena: 165 Kč.
Globus_URTEKRAM_kokos2
Produkty jsou dostupné v síti hypermarketu Globus nebo na www.urtekram.cz.

Zdroj: Urtekram / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář