Hubnutí

Akademie Zdraví – přímá cesta ke zdravému životnímu stylu

Letošní zima sice nepatřila k těm nejchladnějším, nicméně nějaké to kilo jsme přece jen nabrali. A není to jen o viditelných kilogramech, často nás daleko víc ohrožují tuky skryté, které jsou mnohdy zákeřnější a mají vliv na naše zdraví. A projevy? Však to sami znáte – únava, náchylnost ke kardiovaskulárním onemocněním a koneckonců i zvyšující se číslo oblečení. Když se tyto příznaky projeví, často saháme po různých dietách, pilulkách na hubnutí a zaručených radách známých. Částečné úspěchy se sice dostaví, ale po nějakém tom čase naše vůle oslabí, a všechna ta dřina přijde v niveč – kila jsou zpět. Co s tím? Změňte stravovací návyky a svůj životní styl. Online Akademie zdraví vám v tom pomůže!

Hýbat se, jíst pětkrát denně, nepřejídat se – to zná přece každý, ale v praxi se to hůře provádí. Cesta od slov k činům je daleká a cíl se pomalu ztrácí v nedohlednu… Metoda Akademie zdraví je jiná! Spočívá především v přesném popsání příčin a nabídnutí komplexního řešení. Velmi důležitou a praxí ověřenou metodou je práce s motivací a vůlí ke změně! To vše řeší akademie zábavnou a interaktivní formou.

akademie_zdravi_02

Zcela revoluční je právě v komplexním přístupu k hubnutí, neboť právě tudy vede cesta k úspěchu! Akademie zdraví ve spolupráci se špičkovými odborníky stanovila 7 zásadních oblastí, se kterými by se měl seznámit každý, kdo to s hubnutím myslí opravdu vážně.

Akademie zdraví je první projekt svého druhu v ČR, který zahrnuje všech 7 oblastí pro trvale udržitelnou váhu:

Moje tělo: Naučíte se, jak funguje vaše tělo, poznáte, jaký jste genetický typ, a jak se právě vám ukládají tuky.

Výživa a jídelníček: Pomůžeme vám pochopit systém vašeho osobního jídelníčku a způsob, jak s ním pracovat.

Správné nákupy: Rozpoznáte kvalitní potraviny a budete umět nakoupit správné suroviny, které jsou pro zdravé stravování velmi důležité.

Zdravé vaření: Naučíme vás z potravin správně a zdravě uvařit. Co je zdravé, může být velmi chutné!

Zažívání a metabolismus: Pochopíte, jak pracuje vaše zažívání a metabolismus. Společně najdeme správný klíč k úspěšnému hubnutí.

Sport a pohyb: Bez pohybu to také nejde. Naučíme vás, jak zařadíte sport v rozumné míře a maximálně efektivně.

Koučing a motivace: Po celou dobu vás bude provázet osobní kouč, který vás bude motivovat, abyste ve svém odhodlání vytrvali.

Zapomeňte na dílčí a krátkodobá řešení! Projděte opravdovou celkovou proměnou, pod dohledem odborníků a změňte svoje životní návyky od základu. Veškerý potenciál je ve vás, s AKADEMIÍ ZDRAVÍ ho v sobě probudíte a správně nastartujete!

A to nejdůležitější na závěr… online kurz AKADEMIE ZDRAVÍ získáte za cenu 3950 Kč. Více informací získáte na www.akademie-zdravi.cz

Akademie Zdraví – Váš nový životní styl od A do Zet!

text: Akademie Zdraví / foto: bigstock, Akademie Zdraví / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář