Fashion

Black Friday je zde: Originální kousky najdete v e-shopu Dedoles

Vánoce se blíží a spolu s nimi jde ruku v ruce i chaos, který nastává, když se všichni nahrnou do obchodů, aby nakoupili dárky. Vy tak ale můžete udělat v předstihu. Se skvělými slevami, které v e-shopu Dedoles najdete, nakoupíte eko trendy kousky za výhodné ceny.

Nakupujte ekologicky i vkusně v jednom
Už se nemusíte rozhodovat, zda nakoupíte podle svého vkusu nebo svědomí, Dedoles to vyřešil za vás. Každý jeden dárek nebo kus oblečení je od poctivého výrobce a z kvalitních materiálů s naprosto originálním designem, se kterým vyjádříte své jedinečné JÁ.

Tipy na dokonalé eko dárečky pro celou rodinu

1. Mikina s kapucí Jin Jang strom
Hledáte unikátní kousek pro svého milého? Darujte mu bavlněnou mikinu s kapucí s motivem, který v sobě nese hlubokou myšlenku. Myšlenku o přírodě, která vždy navrátí rovnováhu i do života. Kousek od Dedolesu poznamenaného přírodou.

2. Tričko Ryba na lovu
Další originální tričko, které vám portfolio Dedoles nabízí. Tentokrát si na své přijdou milovníci rybaření. Máte někoho podobného ve svém okolí? Pokud ano, perfektní eko dárek v eshopu Dedoles čeká pouze na vás. Nechte ho zalovit v bavlněných vodách.

3. Pánská peněženka Tvář vlka
Vysoce praktická peněženka, která zajistí 100 % ochrana osobních údajů i peněz na kartě RFID blokem. Navíc má poutavý design a hodí se k jakémukoliv outfitu.

4. Veselé ponožky Knihy
Veselé ponožky s hlubokou myšlenkou se vyznačují zajímavým znakem. Každá ponožka je jiná, ale dohromady tvoří ten nejdokonalejší pár. Ponožky hovoří příběh o lidech s Downovým syndromem, kteří jsou také jiní, ale dělají svět krásnějším místem. Knihy na ponožkách jsou zajisté skvělým dárkem pro každého knihomola, který má nos celé dny zabořen mezi řádky.

5. Náhrdelník HarryPotter točící se obraceč času
Máte v okolí někoho, kdo je fanouškem HarryhoPottera? Překvapte ho originálním obracečem času, díky kterému Harry putoval do minulosti. Možná se cestovat v čase podaří i vašemu blízkému, kdoví?

Zdroj: Dedoles.cz / foto: bigstock, Dedoles.cz / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář