Soutěže

Soutěž: Stephanie Pui-Mun Law – Skryté světy 2019 – nástěnný kalendář

Vydejte se do světa tajemné krásy, snových postav a nekonečných možností s nástěnným kalendářem Skryté světy 2019.

Kalendář Skryté světy vás vtáhne do poetiky Tarotu skrytých světů, do míst, kde pokroucené větve sahají až k třpytivým nebesům, víly tenké a pružné jako vrbové proutky tančí ve vzduchu a duchové stromu zpívají z posvátného dubu. Obdivuhodná malířka Stephanie Pui Mun Law ve svých obrazech snoubí asijský, keltský a fantazijní výtvarný styl i univerzální symboly, které nacházíme v pohádkách, mýtech a folklóru mnoha kultur po celém světě. Nechte prostřednictvím jejích obrazů do svého života vstoupit krásu, kouzlo i tajemství.
soutez_kalendar_nove_svety_02
Soutěž: Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ krásný nástěnný kalendář Skryté světy 2019.

Soutěžní otázka: Mezi novinkami Nakladatelství Synergie najdete mimo jiné také titul, který přichází s revolučními vhledy a nástroji ke zlepšení všech vašich vztahů – osobních, pracovních i milostných. Jak se tento titul jmenuje?

a) Prostá pravda o vztazích
b) Vztahy: Správné otázky
c) Vztahy bez stížností

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 11. 2018, do předmětu uveďte SKRYTÉ SVĚTY. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář