Představujeme

BLACKBERRY: Dokonalá kombinace vitamínů

Čím jiným bychom mohli před příchodem jara potěšit své tělo než vitamínovou bombou v podobě nejoblíbenějšího ovoce, které u nás můžeme najít. Přesně tak, borůvky a ostružiny – nenápadné malé bobule s velkými benefity. Jsou bohaté na antioxidanty, zejména antokyany, které jim dodávají charakteristickou tmavou barvu. Tyto antioxidanty pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály, které souvisí se stárnutím a nemocemi oběhového systému.

Obsahují také flavonoidy, které pomáhají zlepšovat paměť, koncentraci a kognitivní schopnosti, tedy podporují mozkové funkce.

Borůvky a ostružiny obsahují také vlákninu, která je důležitá pro zdravý trávicí systém. Vláknina pomáhá udržovat správnou funkci střev a reguluje trávení.

Pravidelná konzumace tohoto bobulovitého ovoce pomáhá bojovat proti oxidačnímu stresu a udržovat naše tělo v kondici. A když k tomu přidáme naše nejběžnější ovoce – jablko, které se stará hlavně o vitamin C, aktivní v boji proti zánětlivým procesům v těle, máme zajištěn dobrý přísun vitaminů. Pokud chcete zajistit dostatečnou podporu svého imunitního systému, zařaďte toto zázračné ovocné trio nejen do svého jídelníčku, ale i do pravidelného pitného režimu. Příchuť Blackberry, která obsahuje vitamínovou kombinaci borůvky, ostružiny a jablka, se díky komunitě Waterdrop® stala novým členem kolekce Microdrinks. Jako bonbónek si pochoutku s příchutí Blackberry můžete vychutnat v limitované edici skleněných lahví ve výjimečném červeném designu. Dopřejte si vitamíny i ve svém běžném pitném režimu, který bude navíc chutnat svěže a lahodně.

Nová příchuť Microdrink BLACKBERRY – ovocné trio borůvek, ostružin a jablek zajistí přísun vitamínu C a je dokonale osvěžující. Microdrink obsahuje přírodní výtažky z ovoce a rostlin, je bez cukru a umělých konzervantů.
waterdropCena microdrinku BLACKBERRY– 189 Kč.
Skleněná lahev z limitované edice BLACKBERRY v sytě červené barvě o obsahu 600 ml, včetně ochranného neoprenového obalu – Cena od 759 Kč

Více informací najdete na www.waterdrop.cz nebo v kioscích Waterdrop® na pražském Chodově nebo OC Nový Smíchov.

Zdroj: Waterdrop / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář