Soutěže

Glow Juice & Gua Sha: Jarní rituál pro zářivě zdravou pleť

V přírodě je jaro časem obnovy a rozpuku. Není tedy vhodnější období, kdy nechat rozkvést i svou pleť. Annabelle Minerals přesně pro tyto účely vyvinulo sérum Glow Juice, které v kombinaci s masážním kamenem Gua Sha dokáže dokonale rozzářit pokožku obličeje.

Čím je sérum Glow Juice tak výjimečné?
Z celých 20 % je složeno z vitamínu C ve formě kyseliny askorbové. Tato složka je jedním z nejsilnějších antioxidantů, díky čemuž pomáhá redukovat vrásky, vypnout pleť, rozjasnit ji a sjednotit její tón. Sérum je vhodné zejména pro ranní péči, kdy je pokožka nejlépe připravena na vydatnou dávku antioxidantů. Hodí se pro pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Vedle toho Glow Juice obsahuje i další vysoce účinné ingredience:
● kyselina ferulová – působí protizánětlivě a pomáhá pokožku regenerovat
● vitamín E – má mimořádné hydratační schopnosti a zklidňuje podráždění
● lipozomální kvercetin pro boj proti stárnutí
● extrakt z šípků – má vynikající rozjasňující a oživující účinky

Mocný kámen Gua Sha
Kámen Gua Sha je nástrojem tradičních čínských masáží. Jejich cílem je stimulace krevního oběhu, zlepšení toku lymfy a odbourávání toxinů z těla. Důležitý je také fakt, že masáž kamenem Gua Sha podporuje vstřebávání pečujících produktů, čímž zlepšuje jejich účinnost. Výsledkem je pak viditelné snížení otoků a zpevnění kontur obličeje.

Gua Sha od Annabelle Minerals je vyroben z růženínu. Jde o silný minerál, který zklidňuje, podporuje rovnováhu, uzdravuje a také se o něm od pradávna říká, že je kamenem krásy.

Soutěž: Dopřejte si rozjasňovací rituál pro zářivě zdravou pleť se sadou produktů Annabelle Minerals. Pro 3 z vás, jež správně odpoví na soutěžní otázku je připravena sada (v hodnotě 1098 Kč) obsahující Mocný kámen Gua Sha a vysoce účinné sérum Glow Juice.

Rozjasňovací rituál – postup:
● Očista – nejprve pleť očistěte jemným, ale kvalitní přípravkem, aby byla připravena na další kroky.
● Sérum Glow Juice- poklepáním naneste pár kapek séra na pokožku.
● Gua Sha – pro zvýšení účinnosti séra masírujte obličej kamenem Gua Sha.

Náš tip: Před použitím můžete kámen Gua Sha nahřát v teplé vodě. Tím zajistíte nejen příjemný pocit při masáži obličeje, ale také ještě lepší absorpci séra.
annabelleSoutěžní otázka: Pro jaký typ pokožky je určeno sérum Glow Juice?

a) pro suchou pleť
b) pro mastnou pleť
c) pro všechny typy pleti

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 3. 3. 2024, do předmětu uveďte ANNABELLE MINERALS.

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách Annabelle Minerals. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží sadu (v hodnotě 1098 Kč) obsahující Mocný kámen Gua Sha a vysoce účinné sérum Glow Juice.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář