Představujeme

Elseve Glycolic Gloss

L’Oréal Paris představuje své revoluční řešení Elseve Glycolic Gloss pro ultra lesklé vlasy. Inovativní složení s kyselinou glykolovou obnovuje vlasové vlákno zevnitř, aktivně zlepšuje kvalitu vlasů a uzavírá vlasové kutikuly, dosahujíc tak oslnivého lesku. Řada Glycolic Gloss slibuje vlasovou transformaci, která vydrží až 10 umytí šamponem. Nechte se unést do světa nejlesklejších vlasů a objevte tajemství jejich nesmírné krásy s Elseve Glycolic Gloss od L’Oréal Paris.

Kyselina Glykolová, zlatý standard v péči o pleť, nyní i pro vaše vlasy
Kyselina glykolová je zlatým standardem v péči o pleť, která díky svým aktivním účinkům pokožku vyhlazuje a rozjasňuje. Výzkumný tým L’Oréal Paris se však poprvé zaměřil na účinky této látky na vlasy. Gloss komplex, obohacen o složení s jedinečným pH, proniká do hloubky vlasového vlákna, uzavírá ho a vyhlazuje otevřené kutikuly. Vlasům dodává až 2x více lesku a obnovuje vlasová vlákna zevnitř pro dlouhotrvající zářivost.

Přelomová technologie pro ultra lesklé vlasy!
Přelomová Glossing péče s nejvyšším obsahem koncentrace Glycolic Gloss komplexu s kyselinou glykolovou, uzavírá vlasové kutikuly s dosáhnutím zářivého a dlouhotrvajícího lesku.

Jen 15 minut pro intenzivní lesk vlasů

Krok 1 – Šampon Glycolic Gloss obohacený o 2 % [Gloss Complex] s kyselinou glykolovou
První naneste a vmasírujte Elseve Glycolic Gloss šampon do vlasů a poté opláchněte. Obnovuje vlasové vlákno zevnitř, kde intenzívně napomáhá zlepšit kvalitu vlasů. Naneste a vmasírujte do vlasů, potom opláchněte.

Krok 2 – Balzám Glycolic Gloss obohacený o 11 % [Gloss Complex] s kyselinou glykolovou
Po umytí vlasů šamponem pokračujte balzámem Elseve Glycolic Gloss s kyselinou glykolovou, obsahující 11% Gloss komplexu. Balzám aplikujte od délek ke konečkům, nechte působit 5 minut a poté opláchněte.

Krok 3 – Oplachová péče Glycolic Gloss Glossing obohacená o 17 % [Gloss Complex] s kyselinou glykolovou
Následně pokračujte s domáčí oplachovou Elseve Glossing péčí. Vrcholným bodem této péče je Elseve Glycolic Gloss oplachová péče, poskytuje intenzívní péči, která vlasům zabezpečí dlouhotrvající lesk. Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 5 minut, poté důkladně opláchněte.

Krok 4 – Bezoplachové sérum Glycolic Gloss obohacené o 14 % [Gloss Complex] s kyselinou glykolovou
Závěrečným krokem je Glycolic Gloss bezoplachové sérum. Obalí vlasy leskem a pomáhá předcházet budoucímu poškození. Stačí rozetřít dvě kapky mezi dlaněmi a aplikovat rovnoměrně do délek a konečků mokrých nebo suchých vlasů.

Dejte navždy sbohem matným vlasům. S L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss získáte ty nejlesklejší vlasy svého života!

Zdroj: L’Oréal Paris / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář