Představujeme

Bright Crystal Parfum

Křišťálově průzračný pohár smyslnosti prostoupený jiskřivou zářivostí: taková je vůně Bright Crystal Parfum od Versace, vzácný voňavý klenot odhalující neobyčejnou krásu vyjádřenou spojením svěžích, energických a květinových tónů.

Omamná a smyslná vůně pro silné a sebevědomé ženy, které si zároveň zakládají na své ženskosti, svůdnosti a půvabu. Milují být obklopeny vůní kombinující neodolatelně šťavnaté a barvité tóny semínek granátového jablka s chladivou svěžestí ledového akordu, jiskřivým paprskem yuzu a lahodným karamelizovaným lesním ovocem. Vůní, jejíž ovocný úvod postupně vplouvá do náruče nádherných magnólií, pivoněk a lotosových květů, které umocňuje unikátní vonná složka Helvetolide®. Průzračnou a zároveň bohatou kompozici uzavírají svůdné tóny ambrového dřeva, pižma a mahagonu.

Úvodní tóny vůně jsou obohaceny o jedinečný akord karamelizovaného lesního ovoce, tím dosahují novou úroveň návykovosti, plnosti a šťavnatosti. Květinové a ovocné tóny jsou prozářeny speciální složkou Helvetolide®, spojující chvějivé a svůdné pižmové tóny s květinovými a lehce ovocnými akcenty.

Základ vůně tvoří intenzivní směs rafinovaných dřevitých a ambrových molekul (Norlimbanol® a Ambrox® Super) vyráběných unikátním ekologicky udržitelným způsobem, které dotvářejí výrazný a zároveň elegantní charakter celé kompozice.

Hlava – yuzu, granátové jablko, karamelizované lesní ovoce, ledový akord
Srdce – helvetolide®, lotosový květ, magnólie, pivoňka
Základ – ambrové dřevo, mahagon, ambrox®, pižmo
Rodina vůní: květinové – ovocné

Flakon vůně Versace Bright Crystal Parfum je vyjádřením bohatství a luxusu. Čiré sklo, čisté linie, v jeho stěnách lehce září jemně růžové tekutina uvnitř. Vysoce elegantní křišťálový uzávěr vybroušený do tvaru zářivého diamantu dokonale chrání buket ryzí čistoty.

Versace Bright Crystal Parfum je dostupný v těchto velikostech:
Parfém Nat. Spray 50 ml 3.730,- Kč
Parfém Nat. Spray 90 ml 4.650,- Kč

Zdroj: Versace / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář