Volný čas

Jak se naučit anglicky rychle? V letním intenzivním kurzu!

Věděli jste, že v létě mívají lidé největší motivaci učit se jazyky? Léto je obdobím cestování, a tak nám více hlodá v hlavě, že kdybychom se pořádně naučili anglicky, mohli bychom snadněji cestovat. Máte to stejně? Tak s tím něco udělejte! Ideálně ještě než se vydáte na dovolenou.

Bez angličtiny se v dnešním globálním světě obejdete jen těžko. Nejde jen o pohodlné cestování, ale také o uplatnění na pracovním trhu. S angličtinou je daleko snazší najít si práci, navíc je známé, že v amerických firmách se lépe platí. Už máte motivaci? Naučte se anglicky rychle! Opravdu to jde.

Přihlaste se na letní kurz angličtiny
Výuka ve škole je hodně odlišná od toho, jak probíhá výuka ve specializovaných kurzech v jazykových školách. Kurzy angličtiny v jazykovkách jsou daleko hravější a praktičtější. Žádné biflování gramatických pravidel nazpaměť. Učíte se za chodu během jednotlivých aktivit. Angličtinu používáte prakticky, nacvičujete si konverzace v reálných situacích. A hlavně vás to bude bavit.

Pokud se chcete rychle rozmluvit, vřele doporučujeme letní kurz angličtiny v jazykové škole LITE, která je vyhlášená svým inovativním přístupem k výuce. Jejich intenzivní letní kurzy jsou určeny pro všechny, kdo jsou časově vytížení a nemohou studovat během roku. Během 44 h kurzu, které proběhnou v jednom týdnu, se rychle rozmluvíte.

Maximální pokrok za minimální čas
Intenzivní angličtina znamená, že se za týden naučíte asi 300 nových slovíček (a opravdu si je osvojíte tak, že je budete v rámci konverzace používat), vyjasníte si gramatické časy, zbavíte se ostychu a vzroste vaše sebevědomí při komunikaci v angličtině. Teorie tvoří jen 20 % času, zbylých 80 % mluvíte a mluvíte. Díky intenzivní metodě za týden zvládnete to, co se studenti na střední učí několik let. Hloupost? Tak to přijďte vyzkoušet na kurzy angličtiny do LITE!

Zdroj: Jazyková škola LITE / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář