Představujeme

BVLGARI MAN WOOD NEROLI

Bvlgari představuje svou novou pánskou vůni BVLGARI MAN WOOD NEROLI, která je poctou středomořskému dědictví slavné klenotnické značky propojující to nejlepší z jejích řeckých a italských kořenů. Pomocí své kolekce BVLGARI MAN vypráví Bvlgari pozoruhodný příběh o vztahu muže a světa, který jej obklopuje. Aktivuje v nás instinkt, pomocí nějž lze najít rovnováhu mezi lidskými tužbami a potřebami přírody, aby se nám ji pokud možno podařilo zachovat a chránit pro příští generace.

Impulsem ke vzniku nové pánské BVLGARI MAN WOOD NEROLI je touha vzdát poctu svým středozemním kořenům. Jde o zbrusu novou kapitolu příběhu, jenž se začal psát vůní BVLGARI MAN WOOD ESSENCE. Novinka nás zve na toulky po divokém pobřeží Středozemního moře, kde slaná sprška příboje dopadá skrze sluneční paprsky do korun vzrostlých citrusových stromů. Výsledkem je svěží, jiskřivá a svůdná kaskáda tónů propojující muže s přírodou.

Cílem Alberta Morillase bylo přivést nás doprostřed citrusového sadu, kde bychom si utrhli právě dozrálý oranžový plod a za šumění nedalekého moře s rozkoší ochutnali jeho osvěžující sladkou šťávu ještě prohřátou sluncem. Pak došli až ke břehu, opláchli si ruce v mořském příboji a jen tak si na chvíli lehli na vyplavený kmen dřeva, který nás bude příjemně hřát. Pocit „být tady a teď“, chvíle uvolnění a štěstí, cítit se jako v ráji – to je přesně to, čeho chtěl Alberto Morillas svou BVLGARI MAN WOOD NEROLI dosáhnout.
Bvlgari_man_2
Hlava: Svěží, energizující vibrace / Bergamot – neroli. Jiskřivou pikantnost neroli a bergamotu doplňuje lehký slaný akcent jako sprška mořské vody.

Srdce: Sluncem prohřátá dřevitá elegance / Pomerančové květy – virginský cedr. Intenzitu vzácných dřevin maximalizuje vibrující středomořská energie pomerančových květů.

Základ: Magnetizující hloubka a svůdnost / Dřevitá ambra – šedá ambra – bílé pižmo. Minerální pižmová nóta uvolňuje mocný dřevitý proud smyslné vášně.

Rodina vůní: slunečná – dřevitá

Nové pánské vůni nechybí ani stylový, mužně hranatý flakón, který je tentokrát pojat v kombinaci kovu a zlaté barvy tak, aby evokoval sluneční záření i sílu propojení divoké přírody s moderním městským životním stylem.

BVLGARI MAN WOOD NEROLI EdP 60ml koupíte za 2 285 Kč, BVLGARI MAN WOOD NEROLI EdP 100ml za 3 045 Kč ve vybraných sítích parfumerií.

Zdroj: Glamour Distribuce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář