Bydlení

Bydleme co nejpříjemněji

Každý z nás si přeje mít domov, místo kam se rád vrací. Pod pojmem domov si většinou představíme útulné a příjemné místo, kde se schází rodina a naši blízcí. Je to prostor, kde má každý svůj koutek, své sny a také svá přání, kde se cítíme bezpečně a zároveň pohodlně, kam se s radostí vracíme.

V každé místnosti na nás dýchá atmosféra našeho domova. Odráží se tu také vliv našeho vkusu a preferencí ve vnímání našeho životního stylu. Asi každý z nás vidí priority v něčem jiném. Pro někoho je důležité zařídit si bydlení jednoduše a vkusně, jiný si potrpí na luxus, další si hlídá nejnovější trendy v kolekcích bytových designerů a nebojí se experimentovat.

Ložnice, přikrývky, polštáře, prostěradla, závěsy a ložní povlečení k sobě neodmyslitelně patří. Tak, abychom se cítili ráno dobře, měli bychom se zaměřit na to, aby se nám v ložnici dobře odpočívalo a relaxovalo. Postel s kvalitním povlečením a přikrývkami jsou tím nejdůležitějším prvkem pro náš spánek. Celkovou atmosféru dotváří závěsy, které se dají sladit s povlečením, takže vznikne propracovaný dojem celistvého pokoje.
matejovsky_england_vintage_povleceni
Inspirace pro pokoj zařízený v cestovatelském duchu (povlečení England Vintage, dekorační závěs England).
matejovsky_england
K tomu si můžete pořídit i úžasné prostírání a celý dům se ponese v jednom trendu (prostírání England Vintage).
matejovsky_england_vintage
Ten, kdo si navíc umí vybrat kvalitu a přeje si být hýčkán luxusními materiály, ocení designové kolekce firmy Matějovský – Land of dreaming. Jeden z nejznámějších tradičních českých výrobců interiérového textilu klade důraz na současné trendy a kvalitu svých výrobků. Jestliže máte rádi kvalitní materiály, zaměřte se na užitné vlastnosti a vybírejte z klasického krepu, nestárnoucí bavlny, luxusního damašku, hladkého saténu a měkkého flanelu. Všichni, kteří hledají neobvyklé kombinace a mají rádi barvy, zde najdou to, co hledají. Co třeba uklidňující zelenou? Anebo si můžete vyladit místnost ve stylu Orientu! Jednoduše doplníte outfit povlečení díky krásným napínacím prostěradlům, která jsou vždy navržena, aby ladila barevně se vzorem.
matejovsky_caliope
Povlečení Caliope – nádech orientálního světa
Zachumlat se a vnímat kvalitu a hebkost, která vklouzne do domova a zpříjemní nám odpočinek v ložnici. Takové je povlečení, které je vyráběno českou firmou, a které nakoupíte pohodlně přes e-shop. Potěšením bude probouzet se v povlečení s puncem jedinečné kvality a vyrobeném s láskou pro vás.

Věnujte se svému bydlení a nezapomínejte, že váš domov je vzácnost a tak si zaslouží výběr s důrazem na kvalitu.

Originál je jen jeden! Proto bydlete co nejpříjemněji!

zdroj: Matějovský / komerční sdělení

Více na: www.matejovsky-povleceni.cz

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář