Inspirace

Chystáte firemní oslavu a chcete opravdu zapůsobit? Víme, co vám nesmí chybět

Období vánočních večírků ve firmách se pomalu, ale jistě blíží. To s sebou přináší spoustu zařizování, hledání prostor, vymýšlení pokrmů, zábavy i spousty dalších aspektů úspěšné oslavy. Naprostým středobodem všeho je samozřejmě skvělé jídlo, stejně jako pití. Jak tyto záležitosti zařídíte snadno a rychle?

Catering je super
Zapomeňte na klasické objednávání guláše, řízků, piva, salátů a dalších typických pochutin, které vám připraví jakákoliv restaurace. Chcete-li opravdu zapůsobit (ať už na zaměstnance, či na obchodní partnery), je správnou volbou profesionální catering. Jedná se o komplexní gastronomické služby – přípravu prostor, vaření, podávání chodů i pití i finální úklid. Vy se jen posadíte a užijete si show.

Spoustu spokojených recenzí si za léta praxe vysloužil třeba catering Praha pod křídly společnosti Restpoint. Tito odborníci se specializují na svatby, rauty, galavečeře, firemní párty, degustace i další typy akcí.

Nejen výborná kuchyně
Základem všeho je samozřejmě široký výběr nejrůznějších pochutin, a to včetně koktejlů. Vše je přitom vymyšlené tak, aby jednotlivé pokrmy, prostory i způsob podávání korespondovaly s vysokou elegancí společenské akce.

Pomyslnou třešničkou na dortu vaší akce se může stát ochutnávka výběrových vín, stejně jako barmanská show, živá kapela, casino i další druhy zábavy. Stačí si domluvit podrobnosti a zmínění poskytovatelé vše zařídí sami.

Jak na to? Jednoduše si otevřete webové stránky pod odkazem v první půlce článku. V jednotlivých kategoriích uvidíte nabídku i fotografie z předchozích akcí, takže si ihned utvoříte jasnou představu. Hlavně příliš neváhejte, protože vánoční párty není zase tak daleko. Většina dodavatelů tudíž bude mít brzy plné kapacity.

Zdroj: Restpoint s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář