Tipy na dárky

Co k Vánocům mamince či sestře? Jednoznačně luxusní šperky ikonické značky TOUS

Vánoce klepou na dveře. Pravděpodobně začínáte péct cukroví, zdobit si interiér tematickými doplňky a nakupovat dárky pro blízké. Jestliže vás však absolutně nenapadá, čím v letošním roce potěšit například svou maminku, zapřemýšlejte nad luxusními šperky světově proslulé značky TOUS, která je v našich končinách stále dostupnější.

Ještě než vám vůbec představíme pestré produktové portfolio značky TOUS, nejprve vám o ní něco málo prozradíme. Kořeny společnosti sahají až do roku 1920, kdy byla ve španělském městě Manresa založena malá hodinářská dílna. Postupně se z ne příliš známé společnosti TOUS vybudovala mezinárodní značka, která je v současné době nenahraditelnou součástí trhu s luxusními doplňky a šperky. „Naší vizí je, aby se značka TOUS stala nejúspěšnější a nejžádanější značkou na světovém trhu se šperky,“ uvádí současná prezidentka firmy Alba Tous na webových stránkách společnosti.
pierscionek_tous_pearls
Šperky TOUS si vás podmaní svou krásou
Pokud se podíváte na dnešní nabídku šperků, rozhodně je z čeho vybírat, nicméně většinou jsou náušnice i náhrdelníky „na stejné brdo“, jak se lidově říká. Jestliže preferujete spíše originalitu a ojedinělost, nahlédněte na šperky TOUS, jež zosobňují emoce. Působivé jsou například náušnice TOUS Hold Dark Silver vyrobené ze stříbra pokrytého rutheniem. Dokonce je možné na kroužek přidávat různé přívěsky, a tak se dá každý den jejich vzhled obměňovat.

Pokud byste ráda mamince koupila spíše náramek, jednoznačně její ženskost podtrhne náramek TOUS Hold Gold, jenž kombinuje 18karátové zlato s nerezovou ocelí. Jelikož je zlatý kruh na náramku otevírací, může si vaše maminka na něj přidávat různé přívěsky, stejně jako tomu je u výše představených náušnic.
pierscionek_tous_gen
Co dále značka TOUS prodává?
Jakmile se řekne TOUS, nemusí vás napadnout pouze šperky. Jestliže mamince koupíte náušnice či náramek, sestře zase můžete vybrat doplněk v podobě klíčenky, peněženky, brýlí, deštníku či šátku. Záleží pouze na tom, co by vaše sestřička upřednostnila a z čeho by měla největší radost.

Pokud ani doplňky nejsou tím pravým ořechovým, pod střechou ikonické značky ještě najdete elegantní kabelky. Sáhnout můžete jak po klasické kabelce, tak i psaníčku či tašce na notebook.
V neposlední řadě pod značkou TOUS najdete hodinky, a to jak dámské, tak i pánské či pro děti. Zapomenout nesmíme ani na parfémy s osobitými vůněmi.
tous_bear
Kde produkty TOUS koupit?
Donedávna nebyla španělská značka TOUS v České republice příliš dostupná, což se ale konečně změnilo. Všechno od šperků přes kabelky až po parfémy nakoupíte skrze internetový obchod https://touscesko.cz/, kde máte veškeré produkty rozdělené do přehledných kategorií.

Zdroj: ORIENS KLENOTY / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář