Beauty

Čokoláda jako balzám pro vaši tvář

Všichni známe účinky čokolády na naše tělo a mysl. Sladký kousek čokolády nám dokáže zlepšit náladu, její chuť a vůně působí na naše smysly, pokud jí holdujeme více, než je zdrávo, má neblahý vliv na naši postavu. Víte ale, že všechny blahodárné účinky čokolády můžete využít pro krásu své pleti?

Čokoládová masáž obličeje
Exkluzivní čokoládová masáž obličeje je právem označována za perlu mezi zkrášlujícími procedurami. Je vynikajícím a velmi příjemným prostředkem k vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek… Blahodárný vliv čokolády na kůži vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti jejímu stárnutí. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoládová masáž vychází z klasické masáže obličeje. Provádí se jemnými technikami – rozpuštěnou, 100% kosmetickou čokoládou, smíchanou nejčastěji s mandlovým olejem. Čokoláda obsahuje minerály a vitamíny, které vypínají, vyhlazují a tonizují pokožku. Obnovuje, hydratuje, vyživuje a zvlhčuje pleť, aktivuje její regeneraci. Napomáhá z tváře odplavit stres a napětí, detoxikuje a prokrvuje. Pleť zanechá hladkou, vypnutou, dobře hydratovanou a zrelaxovanou.

Čokoládová maska
Díky čokoládové masce se do pokožky obličeje dostávají potřebné vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoládová maska zvýší tvorbu kolagenu a elastinu, zesvětlí pigmentové skvrny, oddálí vznik nových vrásek a jemných linek, pomůže v boji s akné. Antioxidanty obsažené v čokoládě ochrání buňky před účinky volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí kůže a ztrátu její elasticity.

text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

Přidat komentář