Představujeme

Costa Coffee představuje Vánoční speciality

Těšíte se na zimu už jenom proto, že se dočkáte ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee sezónních voňavých kávových specialit? Vaše chvíle právě přichází!
costa_vanocni_02
Letos si pro vás baristé v Costa Coffee nachystali opravdové lahůdky – Pralinkové cappuccino, Perníkové Caffe latte nebo Horkou čokoládu s příchutí pomeranče. Vezměte své přátele a přijďte si posedět do jakékoliv kavárny Costa Coffee. Pobočky najdete nejen v Praze, ale také v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích či Teplicích.

Pralinkové cappuccino
Kdo miluje kávu a neodolá lahodným čokoládovým pralinkám, může slavit. V kavárnách Costa Coffee si totiž baristé pro všechny kávové nadšence připravili cappuccino s příchutí jemných pralinek. Kombinace silného espressa, čokoládových pralinek a nadýchané mléčné pěny vám dodá pocit, že pijete mléčnou pralinku.

Perníkové Caffe latte se šlehačkou
Okouzlující vůně hřebíčku, badyánu a především skořice ve spojení s jemností kvalitní kávové směsi Mocha Italia si vás naprosto podmaní. Třešničkou na dortu je lahodná nadýchaná šlehačka dozdobená perníčkem. Nic nezahřeje a neuspokojí v zimě vaše chuťové pohárky více, než krémové Perníkové Caffe latte.

Horká čokoláda s pomerančem
Už jste vyzkoušeli všechny typické i neobvyklé příchutě horké čokolády? Možná vám chybí do sbírky pomerančová. Nechte se unášet lahodnou nezaměnitelnou chutí horké čokolády připravené z čerstvého mléka ve spojení s příjemně pikantní příchutí pomeranče přelité smetanou a zdobené jemnými čokoládovými kudrlinkami.

Vítejte ve vánočním Costa Coffee!

zdroj: Costa Coffee, foto bigstock, Costa Coffee / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář