Představujeme

Dara Rolins navrhla svou kolekci podložek na jógu

Potřebujete shodit kila, protáhnout se nebo jen zklidnit mysl? Jóga je nejstarší systém cvičení pro rozvoj těla i duše. Zlepšuje kondici, posílí svaly, dostane tělo do vytoužených křivek, působí antide-presivně, vytváří úsměv na tváři a pomáhá vnitřní spokojenosti. A jak si nyní můžete užít jógu ještě více? Na trh přichází novinka FLOPPY by Dara – unikátní designové podložky inspirované relaxací, volností a duševní pohodou, které navrhla zpěvačka Dara Rolins, která cvičení jógy miluje!

Společnost Floppy patří mezi průkopníky na českém trhu v oblasti designových podložek, které vy-rábí v limitovaných edicích. „Máme obrovskou radost, že nově můžeme představit naši nejnovější spolupráci, která je po měsících příprav a zkoušení konečně tady! Podložky Floppy by Da-ra jsou naše srdcová záležitost, kde jsme spojili síly s Darou Rolins, kterou jednoduše milujeme, ale Dara je také velkou propagátorkou a milovnicí jógy, a proto bylo vytvoření naší společné limi-tované edice jasná volba,“ říká Tereza Brabcová, spolumajitelka společnosti Floppy.

Jogamatky VERMI jsou další novinkou ze série produktů, které nezbytně patří do života zpěvačky Dary Rolins. „Vše s čím přicházím na trh, je stejně jako hudba mojí součástí. Mým cílem je zpro-středkovat lidem věci, které vidí v mém životě nosit, jíst, používat… Stejně tak je to i s mojí láskou k józe a z toho plynoucí potřebou najít si primárně sama pro sebe jógamatku, která dokonale vy-hovuje mým potřebám. Ať už materiálem, velikostí nebo designem. Jsem pyšná na spolupráci s odborníky z Floppy, díky které můžu nově představit svoje originální jogamatky VERMI. Doufám a věřím, že se budou líbit a co hlavně, že budou všem milovníkům jógy k užitku,“ komentuje Dara Rolins svoje nejnovější dílo.

Limitovaná kolekce prémiových podložek patří mezi produkty Eco-Friendly, neklouže a díky jejímu savému semišovému povrchu nepotřebujete ručník proti potu. Mezi praktické funkce je také dobré zmínit, že celou podložku lze prát v pračce nebo jen osprchovat a pověsit, a je kdykoliv znovu čistá a k dispozici. Celý produkt je samozřejmě doplněn i stylovým popruhem na nošení.

Cena: 1.990 Kč. Více na www.floppy.cz.

Zdroj: Floppy / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář