Tipy na dárky

Darujte voňavé a čisté předplatné

Lámete si hlavu nad tím, čím letos potěšit své blízké pod stromečkem? Máme pro vás originální řešení, které 100% potěší, neboť je praktické, udržitelné a v neposlední řadě i voňavé – prací papírky EcoHaus.

Papírky EcoHaus jsou vysoce kvalitním prostředkem na praní, který si poradí s běžně špinavým prádlem stejně spolehlivě jako jiné prací gely nebo prášky. Papírky vyperou bílé, barevné a černé prádlo na vysoké i nízké teploty a k tomu je možné je kombinovat s jakoukoli aviváží či jiným změkčovadlem.

Velkou výhodou pracích papírků je jejich skladnost. Díky tomu, že v sobě nemají žádnou vodu (jen pro srovnání, běžné prací gely jí obsahují až 90 %…), zabírají minimum prostoru a téměř nic neváží. Jsou tedy skvělé nejen na běžné domácí praní, ale i na cesty, kdy je jednoduše sbalíte do jakéhokoli zavazadla a vezmete s sebou třeba i do letadla.

Papírky EcoHaus mají mnoho dalších předností:
✔ nedráždí pokožku, a to ani tu citlivou nebo s atopickým ekzémem,
✔ zanechávají nižší ekologickou stopu než běžné prací prostředky, protože neobsahují plasty a také jsou méně chemicky náročné,
✔ při kontaktu s vodou se okamžitě promění v gel a poté se beze zbytku rozpustí, na oblečení ani v pračce tedy nezůstávají žádné zbytky,
✔ jsou vhodné i pro ruční praní,
✔ v případě menší várky je možné použít jen část papírku,
✔ jsou šetrné k oblečení,
✔ nejsou testovány na zvířatech.

Předplatné Ecohaus
Prací papírky EcoHaus můžete darovat buď v balení po 5 kusech s několika různými vůněmi nebo ve velkém 60ks balíčku, který má aroma lučního kvítí. Ten lze nadělit také formou předplatného, jež bude obdarovanému přicházet ve vámi nastavené periodě, a to každý 1, 2, 3 nebo 4 měsíce. A nebojte, není v tom žádný háček, pokud vám předplatné z jakéhokoli důvodu přestane vyhovovat, jednoduše jej kdykoli zrušíte.

EcoHaus prací papírky, luční kvítí, 60 ks: 429 Kč.
EcoHaus prací papírky, luční kvítí, 60 ks ve formě předplatného: 365 Kč.
EcoHaus prací papírky luční kvítí/ božská levandule/přímořský vánek/vánoční pomeranč/kouzlo bavlny, 5 ks: 49Kč
EcoHaus prací předplatné, dárková karta v hodnotě 1000Kč – 6000Kč.

Zdroj: EcoHaus / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář