Fashion

Desigual přináší inspiraci i do těch nejvšednějších dní

Desigual je velká společnost založená v roce 1984 v Barceloně. Vytváří jedinečné oděvy, které se dost vymykají módnímu diktátu průměrných obchodních řetězců. Značka vyzývá lidi, aby dali najevo svou jedinečnost, nebáli se, být hraví, originální a zajímaví. Troufnete si?

Designové oblečení Desigual má potenciál měnit vaši náladu i pohled na svět. Pod značkou se prodávají jedinečné barevné produkty, každý z nich má svůj příběh. Společnost se snaží přetvářet myšlenky a sny do nových kolekcí a její zaměstnanci to dělají s opravdu velkou láskou a pozorností k detailu. Jak tohle víme? Jen se podívejte, vždyť z oblečení značky je to úplně zřejmé.

Španělská krása jde do celého světa
Trička, šaty, kabelky a dámské boty Desigual jsou v současné době prodávány v téměř 100 zemích. Někdy je nabízí různé obchody a e-shopy, jindy jde přímo o prodejny Desigual. I v Česku je máme, společnost má po světě více než 500 vlastních obchodů a poboček. Také na těch se stále pracuje. Možná to navenek ani není vidět, nicméně společnost si v roce 2015 stanovila plán transformace, jíž má být dosaženo do roku 2020. Chtějí se zaměřit spíš na spotřebitelský orientovaný obchodní model.
desigual_02
Více produktů než kdy dříve
Prvním klíčovým pilířem této snahy je větší počet produktů. Rozšiřuje se sortiment, spokojení budete, zejména pokud sháníte originální trička Desigual, šaty či mikiny a svetry. Těchto základních součástí šatníku je k dispozici opravdu spousta. Seženete je například v e-shopu Different.cz, nebo právě v jedné z českých prodejen Desigual v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Plzni, Pardubicích a Hatích. Blíží se léto, takže brzy očekávejte krásný výběr dámských šatů Desigual. A pokud by se vám zdálo, že tyto odvážně barevné kousky nedokážete s ničím pořádně zkombinovat, udělejte to jinak – pořiďte si výrazný doplněk. Zajímavé kabelky Desigual pomohou oživit každý nudný outfit.

Značka Desigual je v módním světě velkým pojmem, zejména pro ty, co se nebojí.

Zdroj: Different.cz, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Monika Lounová 25/02/2019 at 14.38

    Desigual není zrovna levná záležitost, ale pokud si v nabídce nějaký ten kousek najdete, určitě neváhejte a jděte do něj. Kvalita se s mnohými jinými značkami nedá srovnat. Mám pár kousků už několik let a nehly se ani o píď. Barvy stále jako nové, nic se nevytahuje ani nesmskává.

    Odpovědět

Přidat komentář