Představujeme

Do svatebních šatů se musíte zamilovat na první pohled

Výběr svatebních šatů patří k těm nejkrásnějším povinnostem budoucí nevěsty. Nevěříte? Pokud se vydáte do spolehlivé půjčovny či k šikovné švadleně, která dokáže ztvárnit vaše představy, opravdu se nemusí jednat o žádné trápení.

Málokterá nevěsta navštíví jeden salon a v něm si ihned vybere. Většinou tomu předchází dlouhé hodiny hledání všude možně na internetu. Je potřeba zjistit, co se aktuálně nosí, v jakých šatech se vdávají celebrity a co se vůbec objevuje v nejrůznějších e-shopech a salónech.
boutique_svatebni_saty_02
Skutečně chcete riskovat?
Internetových obchodů, které nabízí svatební šaty, je mnoho. Pokud lákají na extrémně nízké ceny, je potřeba mít se na pozoru. V takovém případě hrozí, že pouze přeprodávají šaty z asijských e-shopů. A zřejmě není potřeba zmiňovat, jak na tom pak bývá kvalita. A možná jste už sami viděli nějaké srovnání, jak šaty vypadají na obrázku a jak ve skutečnosti. Opravdu se vám tenhle risk vyplatí? Většina žen nakonec raději navštíví svatební salón.

Přijďte si do Brigit Boutique pro šaty na míru
V salonech najdete bohatý výběr modelů, které si lze vyzkoušet. Pokud nesednou přesně, lze je ve většině případů trochu poupravit, aby vaší postavě skutečně lichotily. Některé salóny nabízí dokonce možnost ušití šatů přímo na míru. Nastíníte svou představu, případně přinesete fotku nějakého vysněného modelu, domluvíte se na látce a za dva měsíce můžete mít róbu svých snů.

Tuto službu poskytuje například salón Brigit Boutique v lokalitě Vršovic. Nabízí svatební šaty značky Jasmine, ale především zde dokážou splnit přání i těch nejnáročnějších nevěst. Nebojte se přijít. Telefonicky se objednejte, aby si na vás udělali čas, a nechte si se svou róbou poradit. Se zkušenými asistentkami doladíte i boty, makeup, účes a doplňky, aby bylo vše dokonalé. Protože kdy jindy by žena měla být dokonalá než v tento jedinečný den?

Zdroj: Brigit Boutique / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář