Představujeme

Představujeme: Rozpustné olejové masky na vlasy

Dopřejte svým hřívám pořádnou dávku luxusní hydratace. Dnes pro vás máme návod, jak dosáhnout profesionální péče o vlasy v pohodlí domova.

Vše, co potřebujete, je rozpustná olejová maska dle vašeho výběru a velký hrnek nebo Lush kelímek. Čemu se budete věnovat, zatímco bude maska působit, je čistě na vás, někdo zvolí meditaci, jiný se pomazlí s chlupatým domácím kamarádem nebo se ponoří do knížky. Proč si neužít čas pro sebe?

Marilyn udělá radost blondýnkám, Hair Doctor vyživí vlasy a uklidní pokožku hlavy, Yuge díky mořské soli dodá na objemu, New podpoří růst vlasů – představujeme rozpustné olejové masky na vlasy Lush!

Hair Doctor
Dopřejte své makovičce (rozuměj vlasové pokožce) bohatou dávku zdraví a péče v podobě hloubkově čisticí valchařské hlinky, stimulační mátové a antibakteriální rozmarýnové silice. Silice z heřmánku pravého pokožku hlavy zklidňuje, zatímco červená henna s lanolinem vlasy posilují a dodávají jim lesk. Trojitá síla jojobového, mandlového a extra panenského olivového oleje zajišťuje lesk a hebkost. Zkrátka – ukázková péče, jako od pana doktora!

Marilyn
Maska, která pomáhá blondýnkám – nediskriminuje odbarvené ani přírodní – udržuje plavý a zářivý odstín vlasů, které mají občas tendenci utíkat do měděných tónů. Heřmánek přírodní cestou vlasy lehce zesvětluje, podobně jako šťáva z bio citronů, která také uhlazuje vlasové kutikuly, takže odráží více světla a vy můžete oslňovat a házet odlesky na všechny světové strany. Špetka šafránu ještě dotvoří váš neodolatelný vzhled – a místo v záři reflektorů je s touto hvězdnou péčí jen vaše.

 

New
Kořeněná maska na vlasy a vlasovou pokožku pro důkladnou péči už od kořínků. S jojobovým a olivovým olejem pro hydrataci, lesk a zlepšení pružnosti a s osvěžující absolue z kopřivy a rozmarýnu vyrovnávající věčně nespokojenou pokožku. Silice z pimentovníku, skořice a hřebíčku stimulují krevní oběh a podporují růst vlasů. Přidáním vody se vytvoří nálev z čerstvých mletých listů kopřivy a máty peprné, který stimuluje vlasové folikuly a pomáhá redukovat nadměrnou ztrátu vlasů. Svět silných zdravých vlasů a už vás očekává.
lush_olej_masky_02
Yuge
Mořská sůl přidává na objemu, jojobový olej dodává lesk, guma guar ošetřuje. Tři výše zmíněná fakta jsou pravda a nic než pravda. Už ji máte v košíku?

Tyto kúry je nejlepší aplikovat na suché vlasy, aby co nejvíce nasály všechny ty úžasné esenciální oleje a ovocné šťávy a všechno, co jim můžou dát. Připraveni? Je to snadné.

Vezměte hrnek a naplňte ho vroucí vodou (kousek pod okraj), vnořte do něj kúru a míchejte, dokud se nerozpustí. Nechte masku trochu vychladnout, čím déle, tím hustší bude. Možná čas na šálek čaje? Lehčí textura (s větším množstvím vody) vlasům dodá lehkost a objem, zatímco hutnější emulze (s menším množstvím vody) vlasy „zatíží“ a zkrotí. Aplikujte na suché vlasy, posaďte se, relaxujte, nechte masku 20 minut působit a poté vlasy umyjte šamponem.

Namíchali jste si masky moc? Nevadí. Schovejte si ji do kelímku a můžete ji používat jako běžný kondicionér ještě 4 týdny.

Rozpustné olejové masky Lush jsou k dostání na e-shopu Lush i v kamenných prodejnách v OC Palladium a OC Nový Smíchov.

Zdroj: Lush / foto: bigstock, Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář