Beauty

Dokonale krásné a zdravé rty s Annabelle Minerals Lipstick

Není to jen obyčejná rtěnka, Annabelle Minerals Lipstick je přírodní péče, která se kromě oslnivé barvy a lesku postará také o výživu vašich rtů.

Líčení rtů znaly již ženy ve starém Egyptě. Zvýrazňovaly si je proto, aby byly přitažlivější, ale také aby signalizovaly svou vitalitu a blahobyt. Už tenkrát ale existovaly i rtěnky, které měly pro pokožku léčivé účinky.

A přesně taková je i zbrusu nová Annabelle Minerals Lipstick – atraktivní a přitom blahodárná. Snoubí v sobě totiž jedinečnou kombinaci přírodních másel, olejů, vosků a vitamínu E, která vyživuje rty do hloubky, dodává jim masivní dávku hydratace a současně je chrání proti její ztrátě.

Rtěnku však tvoří především pigmenty, a ty jsou v případě Annabelle Minerals výrazné a šťavnaté. Intenzitu barvy je navíc možné přizpůsobit podle osobních preferencí – pro jemné denní líčení i pro výrazný večerní look. V obou případech si můžete být jisti, že vaše rty nebudou zatížené a líčení na nich vydrží opravdu dlouho.

Krom toho má Annabelle Minerals Lipstick i příjemnou konzistenci, díky níž snadno po rtech klouže. Lze je s ní přímo přetřít nebo nanášet lehkým poklepáním prstů jako balzám. A pokud máte rádi multifunkční líčidla, tak pro vás máme dobrou zprávu, rtěnka také funguje skvěle jako tvářenka i oční stíny.
IMG_5053Proč si vybrat Annabelle Minerals Lipstick:
– poskytuje dlouhotrvající barvu
– má pečující přírodní složení
– dodává rtům bohatý a lesklý finiš
– zanechává rty vláčné a šťavnaté
– je vhodná pro každodenní použití
– má ekologické kovové pouzdro s možností doplnění

Annabelle Minerals Lipstick je k dispozici v šesti výjimečných odstínech:

APRICOT
Nude a přesto svěží, takový je nejsvětlejší odstín z celé kolekce. Má béžový základ doplněný o jemné meruňkové podtóny. Jde o univerzální odstín, který se hodí k samostatnému nošení, ale perfektně se postará i o moderní trendy v líčení, jako jsou třeba ombre rty nebo výrazné oční linky.

BROWN FIG
Připomíná růžový karamel a současně vyzařuje vysoce elegantní kouzlo. Jde o rafinovaný a všestranný odstín, který se hodí pro všechny fototypy. Je perfektní jak pro denní líčení, tak i pro večerní make-up a třeba i na oči.

COCONUT
Teplý hnědý odstín jednoznačně evokuje éru grunge z 90. let. Je výrazný a přitom neodolatelně podmanivý. Tato rtěnka byla vytvořena tak, aby vyvolala zvědavost a fascinaci. Hodí se pro odvážné denní líčení, stejně jako pro perfektní večerní styling.

DRAGON FRUIT
Výrazný fuchsiový odstín dodá vašim rtům dokonalý objem a podtrhne je natolik, že si jich jen stěží půjde nevšimnout. Tušíme, že tato svůdná rtěnka zabere první místo ve vaší kosmetické výbavě.

GUAVA
Pudrově růžový odstín je ideální pro podpoření alabastrové pokožky a romantické duše. Má okouzlující a sladce bonbónou barvu, která dokonale rozjasní každý obličej. Růžová je totiž ztělesněním něžnosti.

STRAWBERRY
Propůjčí rtům barvu zralých jahod a dodá jim podmanivý lesk, jež se postará o přirozený objem. Přes den může být jemná, zatímco večer vytvoří sexy look. Jahodová je totiž šťavnatá, radostná a energizující barva.

Annabelle Minerals Lipstick, 269 Kč.
Annabelle Minerals Refill, 239 Kč.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář