Beauty

Odhalte tajemství krásných vlasů

Přivítejte novou éru udržitelné péče o vlasy s nejnovějšími produkty od Biolage! Uvádíme trojici mimořádných produktů pro péči o vlasy, které harmonicky kombinují udržitelnost se špičkovou technologií a silou přírody. Dopřejte si vlasy, o kterých se vám dříve jen snilo. Vstupte do světa dokonalého stylingu i výživy vlasů s termoochranným tvarujícím krémem Hydra Source, multifunkčním olejem a multifunkčním sprejem All-In-One značky Biolage. Všechny tři produkty jsou promyšleně navrženy tak, aby pozvedly vaší vlasovou rutinu a ztělesňovaly pravou podstatu udržitelné krásy.

Termoochranný tvarující krém Hydra Source: Vaše zkratka k rychlé foukané a hydratovaným vlasům
Řekněte sbohem časově náročnému fénování a přivítejte průlomový tvarující krém Hydra Source Blow Dry Shaping Lotion od Biolage, nejnovější přírůstek do produktové řady vlasové péče Hydra Source! Tento inovativní produkt slouží nejen jako výborná termoochrana, kterou nabízí až do 230 °C, ale doplňuje také již zavedenou řadu Hydra Source, do které patří i šampon, balzám a intenzivní hydratační maska. Tento lehký, ale účinný krém je obohacený o vyživující výtažek z aloe vera, který zajistí, že vaše vlasy zůstanou hloubkově hydratované a vyhnou se tak suchosti vzniklé opakovaným mytím a fénování. Zažijte rychlejší foukané, hydratované vlasy a zářivý look, který vydrží po dobu až 72 hodin* – to vše díky spojení výtažku z aloe, kyseliny hyaluronové a stylingovým polymerům v jeho složení.

Představujeme nové přírůstky do řady All-In-One od Biolage: produkty, které Vaše vlasy prostě potřebují!
Objevte produktovou řadu All-In-One, která vaší denní rutinu opravdu povýší! Lídrem smečky je multifunkční olej obohacený o moringový olej z udržitelného zdroje v Himálajích, který nabízí neuvěřitelných 10 zkrášlujících účinků v jedné lahvičce. Můžete jej použít jako předšamponovou, bezoplachovou nebo noční péči. Tento olej dodá vašim vlasům oslnivý lesk, texturu a zjednoduší jejich rozčesávání. Stane se tak nezbytnou součástí vaší péče o vlasy.
Biolage-2023-EU-All-In-One-ATF-Oil-Before-After-Kayla-Back-2000x2000Biolage se navíc posouvá ještě o krok dál, a to díky multifukčnímu spreji All-In-One, který je skvělým doplňkem řady a je určen pro všechny typy vlasů – i pro barvené. Sprej odhaluje tajemství nenuceně krásných a svěžích vlasů, a to bez zbytečné námahy. Navíc přináší personalizované řešení vašich vlasových problémů.

Přidejte tuto účinnou dvojku do své vlasové rutiny a zažijte jejich výsledky na vlastní kůži.

*termoochranný tvarující krém Hydra Source ve srovnání s běžným šamponem
**spotřebitelský test po aplikaci termoochranného tvarujícího krému Hydra Source
***multifunkční sprej All-In-One ve srovnání s běžným šamponem

Více naleznete na www.loreal.cz.

Zdroj: L’Oréal / komerční sdělení

 

Doporučené

Přidat komentář