Beauty

Dopřejte své pleti extra péči od URTEKRAM

Dopřejte své pleti extra péči. Alespoň jednou až dvakrát týdně si zaslouží masku s intenzivní výživou, hydratací nebo čisticím efektem.

Pleťová péče Urtekram je vyrobena ze 100% přírodních surovin, je veganská a může se pyšnit certifikátem Ecocert Cosmos Organic.

URTEKRAM pleťová maska Okamžité projasnění BIO
Pleťová maska je určena pro unavenou pleť bez života, která je ovlivněna vnějšími faktory, jako je horké nebo chladné počasí, znečištění, slunce a vítr. Za pouhé 3 minuty pomůžete své pleti znovu získat její svěžest a jas. Maska obsahuje vyživující extrakt z rakytníku, který je bohatý na vitamín C.

Objem: 75 ml
Cena: 179 Kč

URTEKRAM Pleťová maska Okamžitá hydratace BIO
3-minutová silně hydratační maska pomáhá suché pleti znovu rovnováhu vlhkosti a hebkost během několika minut. Osvěžující složení s obsahem super hydratační agáve zajistí okamžitou svěžest pleti.

Objem: 75 ml
Cena: 179 Kč
urtekramURTEKRAM pleťová maska Okamžité pročištění BIO
Čisticí pleťová maska pro normální až mastnou pleť. Redukuje mastnou pleť, zmatňuje ji, zjemňuje a navrací pružnost za pouhé 3 minuty. Obsahuje přírodní bílý jíl, který pokožku čistí a dodává přirozený jas.

Objem: 75 ml
Cena: 179 Kč

URTEKRAM Pleťová maska Okamžité vyživení BIO
Pleťová maska, která přispívá k jemné a vláčné pleti za pouhé 3 minuty! Obohacená o výživné máslo Murumuru, které pomáhá extra suché a nevyvážené pleti znovu získat jas a vláčnost.

Objem: 75 ml
Cena: 179 Kč

Všechny produkty koupíte na: www.milujubio.cz.

Zdroj: MC Consultant, úvodní foto: bigstock / komerční sdělení
Banner_jaro_02

Doporučené

Přidat komentář