Představujeme

Nadčasový styl bugatti

Po úspěšném uvedení pánských vůní bugatti v roce 2021 přichází na scénu také jejich dámské následovnice. Dvě trendové vůně eau de parfum vyzařují nadčasový styl. Jsou určené ženám, které si jdou svou vlastní cestou, jsou sebevědomé a zároveň uvolněné, milující zábavu.

bugatti bella donna
Parfémová voda bugatti bella donna v sobě nese duši skutečného italského dolce vita! Je plná životního elánu – zachycuje prosluněný den a okouzlující nenucenost květinově ovocných tónů. Její lehkost vás bude provázet od rána do večera. Neustále ve vás bude podněcovat spontánnost a díky smyslně ženskému ladění podtrhne váš klasický styl.

Sladká broskev evokuje příjemné vzpomínky na léto. Ve spojení se šťavnatou hruškou a temperamentním růžovým pepřem vytváří úvodní hřejivý akord. Srdce vůně představuje snový buket jasmínových květů, které hýčkají smysly. Dolaďuje jej svůdně elegantní růže společně se strhujícími intenzivními tóny gardénie. Růžové nuance se objevují také ve velkolepém finále, kde je doprovázejí pudrové doteky pižma. Kompozici uzavírá dřevitá suchost cedru.

EdP 60 ml: 640 Kč

bugatti bella donna intensa
Je krásný letní večer, proplouváte rušnými ulicemi města podél barů. Cinkání sklenic s vínem dohromady s hlučnými hlasy ve vás probouzejí pocity radosti ze života právě tady a teď – s parfémovou vodou bugatti bella donna intensa se cítíte sebevědomě a bezstarostně. Ztělesňuje nezávislost a eleganci.

Florientální vůně si pohrává s kontrasty mezi těžšími orientálními nuancemi a rozpustilými květinovými akordy. Úvod vůně je hřejivě zemitý díky spojení černé kávy, šťavnaté hrušky a hřejivě pikantních tónů růžového pepře. Neodolatelně smyslnému srdci vládne jasmín, který bývá přezdíván královnou noci. V závěru se prolínají zemité tóny s nasládlými nádechy pačuli, jež vám pomohou nalézt harmonii s vaším já. Špetka vanilky poškádlí smysly a vnukne vám pocit vnitřního klidu po vzoru italského dolce vita.

EdP 60 ml: 640 Kč

Design flakonu
Obě dámské vůně bugatti eau de parfum vás okouzlí nadčasově elegantním flakonem. Skleněný interiér ozvláštňují ženské prvky v podobě typických ženských křivek se štíhlým pasem. Tím se vůně zřetelně odlišují od všech ostatních hranatých flakonů na pultech obchodů.

Vůně bella donna má růžové zbarvení a pod víčkem ji zdobí metalický klip v růžovo zlatém provedení s embosovaným nápisem bugatti. Víčko je zahaleno do stejné barvy jako klip a v horní části jej zakončuje bugatti symbol věnce. bella donna intensa má nejen odlišnou vůni uvnitř, ale také podobu flakonu – jeho zbarvení je tmavší, malinově růžový, postupně gradující odstín je směrem k horní části světlejší, čímž okamžitě strhává pohledy. Metalický klip pod víčkem s embosovaným nápisem bugatti má tentokrát světle zlatý odstín. Víčko má matný černý povrch a rovněž v horní části nese rytinu bugatti věnce.

Vůni bugatti bella donna a bugatti bella donna intensa zakoupíte v drogeriích dm.

Zdroj: MC Consultant / komerční sdělení
Banner_jaro_02

 

Doporučené

Přidat komentář