Fashion

Dovolenková obuv aneb co si vzít s sebou k moři

Období letních dovolených se pomalu blíží a s tím přichází i dilema, co všechno si s sebou na dovolenou zabalit. Kdyby byl kufr bezedný, tak si s radostí odvezeme klidně i celou šatní skříň a k tomu botník, ale nic se nemá přehánět. Ženy milují boty, ale ty většinou zabírají v zavazadle nejvíce místa. Vybrali jsme pro vás tři typy obuvi, které nesmí na dovolené chybět!

„Na odpočinkové dovolené si vystačíte se třemi páry bot. Nejvíce času pravděpodobně strávíte u vody, proto doporučuji investovat do kvalitních plážových flip flops. Na procházky po městě unosíte klasické espadrilky nebo otevřené sandálky bez podpatku. Na večer pak dejte přednost botám na podpatku. Důležité je, aby obuv byla pohodlná a zbytečně se v ní nepotila noha. Pro jistotu si s sebou na dovolenou vezměte foot deodorant, který vaše nohy osvěží i v tropickém horku,“ radí Veronika Sajdoková ze společnosti CCC.
ccc_dovolena_02
Myslete i na doplňky
Kromě plážové tašky nezapomeňte na kabelku. Postačí vám malá crossbody kabelka, která se hodí k bohémské tunice s espadrilkami i k elegantním šatům na večer.

Trend letošního léta
Nejvýraznějším trendem u obuvi a kabelek jsou na letošní léto výšivky s nejrůznějšími motivy květin. Velký návrat slaví stylové dřeváky i ikonické espadrilky. Pokud chcete být opravdu in, tak se nebojte barev a pořiďte si obuv v pastelových a metalických odstínech, které se budou na slunci krásně třpytit.

Zdroj: CCC / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář