Luxury

Luxusní kolekce Transantlantica oslavuje pouto mezi Portugalskem a Brazílií

Připomíná vzor na slavných portugalských dlaždicích, oslavuje život na moři a ožívá dotekem zlaté barvy. Půvabná kolekce Transatlantica známé portugalské porcelánky Vista Alegre je dalším plodem spolupráce této značky se známými designéry. Díla se tentokrát ujal Brazilec Brunno Jahara, který stvořil toto jedinečné nádobí pro speciální příležitost, a sice oslavu vzájemných vztahů mezi Portugalskem a Brazílií.

Brunno Jahara se narodil v Riu de Janeiru a momentálně tvoří v São Paulu. Jeho práci však znají návštěvníci výstav po celém světě – od New Yorku po Tokio. Kolekci Transatlantica navrhnul u příležitosti Portugalského roku v Brazílii a Brazilského roku v Portugalsku. Sada s ručně malovanými prvky, dominující modrobílou kombinací a jemným zlatým zvýrazněním v sobě skrývá lehkost a radost života na slunném pobřeží.
luxurytable_transatlantica_02
Dopřejte si ke každodenním momentům potěšení z luxusu. Nádobí Transatlantica dodá každému jídlu nebo posezení u kávy nečekaný styl. Pořídit si můžete jednotlivé kousky nebo celou sedmdesátidílnou sadu vyladěnou do toho nejmenšího detailu. Transatlantica získala čestné uznání na Německé designové ceně 2016. Prohlédnout si ji můžete na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář