Fashion

Drahé kovy, divoká zvěř, army styl – letošní podzim bude nezapomenutelný

Do prodejen Salamander již dorazily nové kolekce obuvi a doplňků pro podzim a zimu 2018, co jsou tedy letošní „must haves“?

Vše, co se třpytí
Trend metalických bot, kamínkových a perličkových aplikací provází celý rok 2018, a ani podzim nezůstane zkrátka. Tóny drahých kovů jsou sice trochu temnější než ty, které byly trendy na jaře, přesto stále poutají pozornost. Pokud jsou pro vás třpytivé boty příliš výrazné, v podzimních kolekcích najdete i jednoduché kousky s výraznými kameny, které dávají botám punc luxusu.

Buďte vzorem
Rozličné vzory jsou obrovským hitem podzimu nejen na oblečení. Byla by rozhodně škoda nevyužít příležitosti dokonale sladit sáčko s botami, no ne? Milovnice klasiky určitě potěší využití vzorů rybí kost či kohoutí stopa, melír v různých kombinacích nebo kárované detaily. A pozor, leopardi, hadi a krokodýli letos hlásí velký comeback!

Pánská volenka
Boty v pánském stylu jsou v různých obměnách v kurzu už několik let. Tento podzim si můžete vybrat, zda dáte přednost britské eleganci, nebo drsnější variantě army bot. Výrazným prvkem, který stále nabírá na popularitě, je vysoká podrážka s hlubokým vzorem.
salamander_podzim_02
Barva vína
Odstíny červené a bordó jsou podzimní stálicí už mnoho sezón a nikdy s nimi nešlápnete vedle. Letos se k vínové přidala i tmavě švestková, která může ve své nejtmavší variantě skvěle nahradit černou barvu ve vašem šatníku. Obě tyto barvy si skvěle rozumí se zlatými doplňky a přírodní kůží.

Na záda
Batohy a batůžky už dávno nejsou jenom výbavou pro turisty. V posledním roce popularita krásných a luxusních batůžků raketově vzrostla a na milost je vzaly i zapřísáhlé milovnice kabelek. Ještě aby ne, vypadají skvěle, jsou pohodlné a volné ruce se vždy hodí.

Zdroj: Salamander / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář