Tipy na dárky

GiftinBOX: Darujte radost v krabičce

Ať už přemýšlíte nad dárky k narozeninám, svátku, výročí nebo chcete svým blízkým jen tak udělat radost, vsaďte na originální dárkovou krabičku GiftinBOX, kterou jednoduše objednáte online. Je to zábava. Nejprve zvolte barvu a motiv krabičky, a pak už do ní jen poskládejte dárky podle vašeho vkusu. Nebo se inspirujte již hotovými krabičkami. Ke každé krabičce můžete také nahrát fotografii a vlastní přání. Díky automatickému počítání, které se vám zobrazuje při nákupu, přesně víte, kolik místa v ní na doplnění dárků ještě zbývá.

GiftinBOX můžete darovat osobně, nebo dotyčného překvapit a nechat mu jej poslat třeba do práce spolu s přáním nebo osobním vzkazem. Je to originální způsob, jak udělat druhým radost i vyjádřit poděkování. Teď už jen stačí zapojit fantazii a naplnit dárkový box těmi správnými poklady.

Fialová krabička Best Wishes
Krabička s přáním všeho nejlepšího je laděna do fialovo – růžové barvy a obsahuje ručně vyráběnou šumivou bombu do koupele s květy chrpy, barevné přání Best Wishes, stylové náušnice origami liška a přírodní balzám v plechové krabičce. Rádi byste krabičku doplnili ještě o maličkost? Beze všeho, krabičku si můžete hravě poskládat podle vlastního gusta.

Krabička Děkuji
Vyjádřete své díky stylově, a to pomocí dárkové krabičky Děkuji. Balíček obsahuje vysoce kvalitní ajurvédský BIO čaj PUKKA, ručně vyráběnou relaxační šumivou bombu do koupele s konopím, přírodní balzám na rty v plechové krabičce a originální malované přání Děkuji. To vše laděno do zelené barvy. Krabičku můžete ale vždy libovolně upravit.
GiftinBOX_DĚKUJI
Krabička pro tatínka
Veselá krabička pro všechny tatínky obsahuje plecháček Nejlepší tatínek na světě, ručně vyráběné holící mýdlo ve stylové krabičce s vůní Highland whiskey a šumivou bombu do koupele s vůní chmele. To vše podtrhuje originální kaktusové přání Všechno nejlepší. Pokud si přejete v krabičce cokoliv upravit, i to GiftinBOX umí.

Krabička pro kamarádku
Potěšte svoji nejlepší kamarádku. Je vaší spřízněnou duší v dobrém i ve zlém? Pak jí udělejte radost dárkovou krabičkou sladěnou do žluté barvy. Vaše kamarádka v ní najde náramek s přáním Není nic lepšího než přátelé – akorát přátelé s čokoládou, ručně vyráběný balzám na rty s příchutí Piňa Colady a kompresový vanilkový čaj ve tvaru květiny.

Doručení trvá do 1 – 2 pracovních dnů, v Praze krabičku obdržíte ještě v den vaší objednávky. Možný je také osobní odběr v prodejně GiftinBOX na Praze 6.

Zdroj: GiftinBOX / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář