Soutěže

Valentýnská soutěž o luxusní náramek Calvin Klein

Představujeme: Calvin Klein side – elegantní, jemný, minimalistický šperk, zdůrazňující moderní styl každé ženy. Posuvný uzávěr – rukopis šperků Calvin Klein – vytváří přirozený tok jemnosti. Šperky jsou k dispozici v nerezové oceli, žlutém PVD nebo růžovém PVD s posuvným uzávěrem ve tvaru srdce a v nerezové oceli nebo v růžovém PVD s kuličkovým posuvným uzávěrem se šikmými bílými krystalky Swarovski. Calvin Klein side obsahuje náhrdelník a náramek pro elegantní dotek v každodenním outfitu.

Soutěž: V naší Valentýnské soutěži můžete získat Náramek Calvin Klein side v hodnotě 2 140 Kč (provedení: růžové PVD) a udělat tak radost sobě nebo někomu blízkému.
calvin_klein_side
Soutěžní otázka: Ve kterém roce vznikla firma Merida-Morava – výhradní distributor a oficiální zástupce hodinek a šperků značky Calvin Klein pro Českou republiku?

a) 1995
b) 2000
c) 2005

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na www.meridamorava.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 2. 2019, do předmětu uveďte CALVIN KLEIN SIDE. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží luxusní dámský náramek Calvin Klein.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář