Beauty

GOSH COPENHAGEN uvádí…

Dánská veganská značka GOSH COPENHAGEN uvedla nedávno na český trh i velká, salónní balení klasických a oblíbených šamponů ve velikosti 450 ml s praktickou pumpičkou a výhodnější cenou (299 Kč). Produkty neobsahují parabeny, jsou vyrobeny v Dánsku a vhodné pro vegany.

COCONUT OIL SHAMPOO s přírodním kokosovým olejem pro lesk, výživu a péči o pokožku hlavy (redukuje řadu kožních nedostatků, jako jsou například lupy či přebytečný maz). Tento produkt neobsahuje díky vysokému obsahu přírodního oleje ani silikony.

ARGAN OIL SHAMPOO s vzácným arganovým olejem, který je ceněný pro své zacelující a regenerační schopnosti. Navíc je extrémně lehký a nemastný a vhodný i pro velmi jemné vlasy se sklonem k maštění či pro muže.
group
VITAMIN BOOSTER obsahuje mix vitamínů pro mimořádnou péči. Díky svému hutnému a výživnému složení je vhodný pro sušší vlasy.

ANTI-POLLUTION varianta vhodná pro vlasy často vystavené městskému klimatu. Škodliviny v ovzduší na vlasech ulpívají a narušují jejich přirozenou ochrannou bariéru. Unikátní šampon s mořskou vodou a výtažky z mořské řasy dokáže vlasy nejen dlouhodobě napravovat, ale okamžitě na nich vytváří ochranný film, který již škodliviny neprostupují.

Dostupné ve všech kamenných parfumeriích FAnn a online na www.fann.cz.

Zdroj: FAnn, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář