Volný čas, Zdraví

Hó oponopono – světlo do vašeho života

Máte pocit, že Vám stále něco chybí, jste nespokojeni a vlastně ani nevíte proč? Příčiny těchto stavů mohou sahat do minulých životů, do minulosti, do rodových linií. Za vše kolem sebe neseme zodpovědnost. Dnes už ale nemusíme žít ve strachu, zlobě, nenávisti a závisti, utrpení, chudobě či samotě. Můžeme se tvz. „vyčistit“. Je to jako s počítačem. Co uděláte, když máte plnou paměť? Nepotřebné vymažete a vysypete koš. To potřebuje i naše mysl – vyčistit, vymazat to, co tam nepatří.

Kvalita Tvého života záleží na druhu Tvých myšlenek.

Vneste světlo do svého života.
Máme za sebou mnoho životů, v každém něco prožijeme. Něco v nás zůstává, něčeho se dokážeme zbavit. To negativní, co v nás zůstalo, toho se potřebujeme zbavit. Z našich vzpomínek se vytváří program, který se neustále opakuje, brání nám v tom, abychom mohli žít lépe. Na světě nejsme proto, aby se Vám nedařilo, abychom se trápili a využívali jen zlomek svých možností. V životě usilujeme vědomě i nevědomě o pocit štěstí, o lásku, o práci, která by nás naplňovala, toužíme realizovat své sny.opono_02

Kvalita Tvého života záleží na druhu Tvých myšlenek.
Lidská mysl je energie, která určuje realitu. Na co myslíš, to si přivoláváš do svého života, proto mysli na to co chceš, ne na to co nechceš, mozek nezná význam slova „NE“.

Podstata Hó oponopono
Podstata léčebné Havajské techniky Hó oponopono tkví ve svobodě a bezpodmínečném osvobození se od minulosti a nalezení vlastního já. Ho´oponopono je nástroj k umožnění návratu do tzv. „nulového bodu“, kde neexistuje NIC a možné je VŠE.

Miluj sám sebe
Léčení v duchu Ho‘ oponopono znamená milovat sám sebe. Chceme-li vyléčit cokoli, co vnímáme ve vnější realitě, musíme to léčit uvnitř sebe. A to uděláme jedině tak, že uvnitř sebe říkáme všemu (čemukoli, co vnímáme jako problém) toto:
„Miluji Tě“
„Omlouvám se“
„Prosím, odpusť mi“
„Děkuji Ti“

text: redakce / foto: pixmac

Doporučené

Přidat komentář