Beauty

Hold luxusu, přírodě i vědě s pečetí krásy a udržitelnosti

SOPHIE’S GARDEN otevírá bránu do nové dimenze péče o pleť – klíčem je globální exkluzivní propojení aktivních látek – Cell Conductor Complex®. Luxusní značka pleťové péče kombinuje tradiční hodnoty s nejnovějšími vědeckými poznatky a se švýcarskými biotechnologiemi, díky nimž vznikl Funarine. Pomocí nich je vždy pleť o krok napřed před procesy stárnutí díky svým mimořádně účinným kosmetickým pomocníkům. Mimoto reflektuje SOPHIE’S GARDEN individuální potřeby každé pleti s přesahem k udržitelnosti. Všechny přípravky SOPHIE’S GARDEN pracují s “Mindful Swiss Clean Beauty” /kánonem švýcarské čisté krásy/. Jsou dermatologicky testované, vyrobené přímo ve Švýcarsku a v neposlední řadě zaručují nejvyšší stupeň kvality i výsledného působení na pokožku.

Milník ve světě kosmetiky – luxusní péče pro zpevnění, zjemnění, novou energii a svěže mladistvý vzhled spojený se skvělým pocitem z vlastního vzhledu.

Co znamená pro naši pleť “o krok dřív”?
Ty nejlepší přípravky proti stárnutí a invazivní i neinvazivní omlazující metody slibují, že dodají vaší pleti kompletní nový vzhled, zredukují vrásky a potlačí pigmentaci. Nicméně často se stává, že nenaplní všechna vaše očekávání. Jedním z prvních známek stárnutí pleti v důsledku působení času a stresu je zvětšování jader v kožních buňkách. Dochází k tzv. „kalcifikaci“ a celý proces vrcholí stále pomalejší výměnou impulzů mezi jádrem a buněčnými organelami i mezi jednotlivými kožními buňkami. V důsledku toho dochází k omezení funkčnosti typické pro mladou pleť (pevnost, pružnost, regenerace). Řešením je Funarine, který doslova rozpouští kalcifikované usazeniny v jádrech – a to představuje absolutně revoluční postup v kosmetice!

SOPHIE’S GARDEN přichází po pěti letech výzkumů a testování se zcela revolučním komplexem aktivních ingrediencí bojujících proti nastartování procesu stárnutí – podporuje buněčné fungování tak, jak probíhá u mladistvé pleti se zdravými buňkami.

Včasné používání přípravků SOPHIE’S GARDEN s Funarine je zárukou, že se nespustí proces kalcifikace a výsledkem bude přirozeně mladistvá a zdravá pokožka.

Výsledek? Unikátní jako sám komplex aktivních ingrediencí!
Mimořádně účinná péče, která je dermatologicky testovaná v nezávislých laboratořích, má trvalý efekt. Během laboratorně potvrzeného výsledku Funarine dokáže zvrátit proces stárnutí v jádru kožních buněk a navrátit jí mladistvý vzhled a to nejen na pár chvil, ale dlouhodobě. Přípravky navíc působí během aplikace i na další smysly – včetně příjemně ženské květinové vůně.

Unikátní komplex aktivních ingrediencí Cell Conductor Complex® je ideální pro všechny typy pleti a zaručuje mimořádné dlouhodobé výsledky:
• Redukuje procesy stárnutí
• Zpomaluje stárnutí pleti v důsledku věku
• Zlepšuje elasticitu pokožky
• Regeneruje pleť
• Zlepšuje odolnost kožních buněk

Drobné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazovány, pokožka je opět jemná, pružná a vitální. Během okamžiku jsou ochablé partie zpevněny a pleť získává zpět rozjasněný mladistvý půvab. V důsledku zlepšení hydratace se pokožka vyplňuje, je hedvábně jemná a svěží.

Nezapomenutelné chvíle – díky voňavému konceptu
Důležitou součástí našich životů jsou i vůně, které navozují příjemné vzpomínky a emoce. Proto jsme se rozhodli propojit s požitkem smyslovým i ten čichový. Nesporně okouzlující vůně charakteristická pro SOPHIE’S GARDEN vznikla ve spolupráci s francouzským parfumérem a je složena z jemných květinových tónů s nadčasovou elegancí. Díky ní se násobí požitek z každodenní kosmetické rutiny a stává se z něj moment absolutního štěstí.

Nejinovativnější aktivní ingredience proti stárnutí má stejnou roli jako špičkový horský vůdce nebo dirigent – získává se pomocí biotechnologických postupů ze švýcarského vysokohorského mechu z rodu funaria muhlenbergii (zkrutek muhlenbergův).

Mech zkrutek muhlenbergův je opravdovým mistrem v přežití v nehostinné přírodě na nejvyšších vrcholcích švýcarských Alp. Proto se výtažek z něj stal „dirigentem“ unikátního konceptu aktivních látek „orchestru“ Cell Conductor Complex®. Pomocí nejmodernějších a k přírodě šetrných biotechnologických postupů se SOPHIES’S GARDEN může pochlubit vývojem celosvětově unikátní ingredience proti stárnutí nepostrádající všechny přednosti původní rostliny, kterou pojmenovala Funarine.

Jak se Funarine projevuje na naší pleti?
Stres a postupující čas mají přímý vliv na naše kožní buňky. Stárnutí se projevuje nejprve v jejich jádru, které už nedovede tak účinně řídit proces regenerace ani mezibuněčnou komunikaci. Funarine pomáhá při potlačení stárnutí a spolu s mořským polysacharidem získaným z hnědých mořských řas (silným antioxidantem), zapouzdřenou švýcarskou vodou z ledovců, organickým levandulovým koncentrátem a výtažkem z růže tvoří unikátní, mimořádně účinný Cell Conductor Complex® – novou kapitolu v péči proti stárnutí. Její podstatou je nenechat kožní buňky zestárnout a zachovat jejich plnou funkčnost – pro svěží pleť bez vrásek a stop stárnutí, takovou, abyste se při pohledu do zrcadla cítila krásná a dokonalá.

S respektem k životnímu prostředí
SOPHIE’S GARDEN se nezaměřuje výhradně na luxus a účinek, ale respektuje i naši planetu a dělá vše pro to, abychom ji ochránili i pro budoucí generace. Všechny ingredience jsou vybírané podle nejpřísnějších kritérií zohledňujících nejen jejich kvalitu, ale i způsob získání šetrný k přírodě. Přípravky SOPHIE’S GARDEN nejsou samozřejmě testovány na zvířatech a neobsahují žádné škodlivé složky (jako např. ftaláty, minerální oleje či parabeny).

Luxusní balení bylo vytvořeno ve spolupráci s nejlepšími mistry svého oboru výhradně pro značku SOPHIE’S GARDEN: kelímky zdobené zlatým písmem jsou vyrobeny z ušlechtilého porcelánu od Bernardaud z francouzského Limoges – vysoce kvalitního přírodního materiálu oceňovaného pro svou nadčasovou krásu už po staletí. Elegantní kelímky jsou navíc vybaveny inovativním opakovaným plněním, zcela v kontextu propojení udržitelnosti s luxusem, vlastním společnosti SOPHIE’S GARDEN.

Skleněné flakóny jednoduchých linií ve fialové barvě zdobí filigránové květinové motivy inspirované secesí podtrhující žensky elegantní pojetí linie.

Prosté a přitom elegantní papírové krabičky nejen chrání, ale zároveň symbolizují minimalisticky luxusní propojení účinnosti s krásou. Papír k jejich výrobě pochází z manufaktury v německém Gmundu u jezera Tegernsee. A protože jsme přesvědčeni, že krásu je třeba si vychutnat bez rušivých slov, všechny informace o přípravcích se dozvíte po naskenování unikátního QR kódu, který na baleních najdete. SOPHIE’S GARDEN používá kompostovatelné, biologickou cestou odbouratelné papírové krabičky. Vše, co děláme, činím s ohledem ke kráse, našemu životnímu prostředí a naší budoucnosti.

Exkluzivní přípravky značky SOPHIE’S GARDEN jsou k dostání pouze ve vybraných kosmetických salonech.

Doporučené

Přidat komentář