Zábava/Kultura

Hudbou k podpoře speciálního vzdělávání

S láskou v notách, to je název benefičního koncertu, který má za cíl podpořit dne 3. 4. 2024 vzdělávání dětí s mentálním, fyzickým či kombinovaným postižením. V dnešní době se počet těchto dětí rapidně zvyšuje, avšak jejich umístění do adekvátního vzdělávacího prostředí je velmi obtížné. Tento celorepublikový problém byl jedním z hlavních důvodů k vytvoření iniciativy, která vyústila k hudebnímu večeru „S láskou v notách“. Finanční prostředky z prodeje vstupenek budou použity na podporu rozvoje, chodu a rozšíření nově zrekonstruované Mateřské a základní školy speciální Diakonie ČCE na Praze 4.

Za celým projektem stojí statečná žena Martina Qureshi, která je sama maminkou dítěte s diagnostikovanou poruchou autistického spektra. V České republice je stále nedostatek zařízení pro speciální potřeby vzdělávání, proto se rozhodla aktivně podílet na řešení této problematiky. „Věřím, že jinakost není handicapem, ale příležitostí,“ říká Martina Qureshi.

Hostem večera bude vynikající šansoniérka, muzikálová a jazzová zpěvačka Radka Fišarová se svým doprovodem.

Účast na tomto charitativním koncertu bude mít pozitivní dopad na zlepšení životních podmínek dětí a posílení speciálního vzdělávacího prostředí. O vstupenky v ceně 850 Kč si můžete napsat Jitce Bláhové na jb.jitka.blahova@seznam.cz nebo na tel. 737 256 811.

Učiňme svět lepším pro ty, kteří to potřebují!

Zdroj: MC Consultant / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář