Fashion, Představujeme

Icona – nová značka slunečních brýlí

Sluneční brýle Icona vás potěší svými vlastnostmi, které očekáváte od perfektních slunečních brýlí. Jsou lehké, pružné a pohodlné. Jejich nedílnou součástí jsou polarizační čočky, proto dokonale ochrání váš zrak i během řízení. Nabídka slunečních brýlí Icona je tvarově i barevně pestrá. Toužíte po eleganci, „kočičích“ očích nebo pro „retro looku“? Vybírejte exkluzivně na www.optikdodomu.cz.

Icona Barsa
Elegantní sluneční brýle s polarizačními čočkami Icona Barsa vám poslouží v jakékoli situaci. Celorámové brýlové obruby ve tvaru tzv. kočičích očí působí smyslně a nenuceně zároveň a jsou vhodné pro běžné nošení.

Polarizační čočka vás ochrání před nepříjemnými odlesky a zkreslováním obrazu i při ostrém slunečním svitu. Filtr proti ultrafialovému záření UV400 a kategorii slunečního filtru 3 zajišťuje vašim očím maximální bezpečí a pohodlí. Proto se hodí také pro řízení auta.

Příjemný komfort zaručí acetátové koncovky. Obruby jsou z kvalitního plastu a ladí s tenkými kulatými stranicemi z ušlechtilé oceli.

Zakoupíte v těchto barvách:
• černá (šedá polarizační čočka)
• hnědá (hnědá polarizační čočka)
• vínová (šedá polarizační čočka)
Icona_barsaCena: 909 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra + druhé sluneční brýle Icona se slevou 50 %).

Icona Watamu
Stylové dámské sluneční brýle Icona Watamu skvěle doplní každý outfit. Jsou vyrobeny z lehkého odolného plastu. Brýle mají certifikovaný UV filtr a polarizační čočky, což vás spolehlivě ochrání před ostrými slunečními paprsky, proto je využijete také při řízení auta. Skvěle vyniknou na ženách s hranatým typem obličeje. Model vás zaujme kombinací výraznějších obrub a jednoduše tvarovaných stranic. Z pohledu ze strany nelze přehlédnout něžnou dekoraci v podobě zlatého plastického pásku.

Zakoupíte v těchto barvách:
• černá (šedá polarizační čočka)
• hnědá (hnědá polarizační čočka)
• světle fialová (vínová polarizační čočka)
Icona_watamuCena: 974 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra + druhé sluneční brýle Icona se slevou 50 %).

Icona Vogue
Dámské sluneční brýle Icona Vogue využijete pro každodenní nošení i coby jedinečný módní doplněk. Navíc mají polarizační čočky, které zajistí dokonalou ochranu před slunečním svitem i před ultrafialovým zářením svým filtrem UV400, což oceníte také během řízení. Oválné obruby v celorámu i stranice jsou vyrobené z kvalitního flexibilního polykarbonátu. Nenápadné kovové zdobení korunuje celkový moderní vzhled těchto brýlí.

Zakoupíte v těchto barvách:
• hnědá
• červená
Icona_vogueCena: 779 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra + druhé sluneční brýle Icona se slevou 50 %).

Tyto a další modely Zakoupíte exkluzivně na www.optikdodomu.cz.

Zdroj: Icona, foto: bigstock (úvodní fotografie – ilustrační), redakce, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář