Soutěže

Soutěž o roční zásobu doplňku stravy FlexiMed pro zdravé klouby v hodnotě 1800 Kč

Postavte se na start a začněte užívat Flexi Med, dokud je čas! 50% lidí v České republice zažívá větší či menší kloubní obtíže. Proč byste měli užívat právě FlexiMed?

Stavební kámen pro strukturu kostí
Glukosamin a kalcium jsou nezbytnými stavebními materiály kostí a chrupavky. Ale věděli jste, že kalcium je nezbytné pro celou řadu dalších orgánů, například pro normální srážlivost krve a řádnou funkci nervové soustavy? A právě pokud Vaše tělo nemá dostatek vápníku, půjčuje si ho z kostí. Na rozdíl od běžných zdrojů vápníku, obsahuje FlexiMed strukturově identický vápník tomu lidskému. Pomocí střeženého a patentovaného procesu je extrahován z kostí norských lososů mající prokázanou nejvyšší vstřebatelnost (biodisponibilitou).

Kolagen pomáhá tlumit nárazy při dopadu
Chrupavka je neuvěřitelně silná a současně dostatečně pružná látka, která umožňuje podporu kostí po celá desetiletí. Je to proto, že má schopnost regenerace spočívající ve výživě. Zvláštní forma kolagenu typu II obohacená o vitamín C přispívá k normální tvorbě kloubní chrupavky a pojivové tkáně.

Začněte, dokud je čas
Správná výživa kostí a chrupavek je nezbytná již při samotném dospívání. Ke zlomu obvykle dochází po 30. roce života, kdy začínají kostní buňky umírat rychleji, než je tělo stačí nahrazovat novými. Nejdramatičtější pokles kostní hmoty pak nastává v období menopauzy.

Unikátní složení
FlexiMed kombinuje hned 8 jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu. Základem jsou látky zaměřené přímo na klouby, tedy Glukosamin, kolagen typu II a Vitamín C, který pomáhá udržovat samotnou tvorbu kolagenu pro zdravé chrupavky, cévy a kosti.

Další trumf představuje nejčistší forma vápníku, který pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, je důležitý pro funkci nervové soustavy a zdraví kostí a zubů. Vitamín D3 dále přispívá k využití vápníku a společně s manganem k udržení zdravého stavu kostí a podpoře tvorby pojivových tkání.

Unikátní kombinace účinných látek FlexiMedu podporuje celkové zdraví a vaši optimální formu včetně antioxidačních účinků, zdravé srážlivosti krve, normální hladiny krevního cukru, podpory energetického metabolismu, snižování míry únavy a vyčerpání, a zdravé funkci imunitního systému.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane roční zásobu doplňku stravy FlexiMed pro zdravé klouby v hodnotě 1800 Kč.
urban hip hop dancer with grunge concrete wall background texture jumping and dancingSoutěžní otázka: Ve kterém roce vstoupili majitelé společnosti NaturaMed na český trh, kde se brzy stali jedničkou v oboru?

a) 2006
b) 2010
c) 2012

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.naturamed.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 3. 2022, do předmětu uveďte FlexiMed. Výherce bude o výhře informován e-mailem, v případě zájmu si může výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherce: Šárka P., Litoměřice. Gratulujeme!

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář