Beauty

Italská legenda míří do FAnn parfumerií

Koutek jiskřivého půvabu „made in Italy“ s letitou tradicí legendárního módního tvůrce nabídnou od září vybrané prodejny FAnn parfumerií. Dopřejte si únik do světa hravých barev, svěžích vůní, stylové elegance a hlavně radosti – do světa Naj Oleari Beauty.

Naj Oleari je módní značkou s nezaměnitelnou identitou a italským šmrncem, kterou si nelze splést s žádnou jinou. V 80. letech minulého století se stala skutečným fenoménem a její kousky zdobené originálními vzory, často inspirované přírodními motivy, nemohly chybět v šatně žádné milovnice trendů. Všechny její výrobky stále vznikají a jsou navrhovány výhradně v Itálii. Designéři přirozeně čerpají z krás okolní krajiny, z úchvatné přírody i optimistického vnímání budoucnosti.

Kosmetická linie značky Naj Oleari Beauty představuje kolekci dekorativní zkrášlující kosmetiky a kosmetických doplňků vzdávající hold barvám, kráse a ženskosti. Staví na nekompromisní kvalitě ve spojení s osobitým italským designem – moderním, a přitom nadčasovým stylem s důrazem na svěží odstíny.

Celá linie v nedávné době prošla doslova znovuzrozením, ať už jde o produkty a jejich složení, zvolené barvy a ingredience ve vůních, ale i o moderní typy krabiček, flakónků a dalších obalů. Nová kolekce líčení čítá na 45 typů kosmetických produktů vytvořených skutečnými špičkami svého oboru.

Cílem je nabídnout takovou kosmetiku, ze které si zákaznice budou s radostí vybírat a s potěšením ji budou používat. Kosmetiku, která dokáže vzbudit emoce. Kosmetiku s jednoduchou aplikací, příjemnými texturami, svěžími barvami a příjemnou vůní, oslovující nejen tradiční milovnice značky, ale i novou generaci dívek i žen.

Linie Naj Oleari Beauty
Výzkumníci v Naj Oleari sestavili nejpokrokovější produkty pro dokonalé líčení s jedinečnými omlazujícími účinky na pokožku, jednoduchou aplikací a neodolatelně lehkými texturami. Všechny přípravky jsou obohaceny originálními přírodními složkami a neobsahují parabeny.

Delikátní vůni produktům dodali mistři parfuméři ze společnosti Firmenich. Snoubí se v nich jemné tóny okvětních lístků s dotekem pižma a bílého dřeva, ovocný sorbet plný šťavnatých bobulovin s fíkem, náznak santalového dřeva a mléčných tónů i sladké pěnové cukříky – marshmallow.
naj_oleari_02
Sekce Naj Oleari Beauty je rozdělena do pěti linií – tvář, rty, oči, nehty a doplňky.

Tvář
Produkty obsahují například extrakt ze zmijovce indického (známého též pod názvem konjac), bambucké máslo, výtažek z květů voskovky masité nebo olej z kamélie japonské.

Oči
Produkty obsahují například sezamový extrakt, výtažek z černé růže a z plodu dubu nebo heřmánkový extrakt.

Rty
Produkty obsahují například arganový olej, extrakt ze zmijovce indického (konjac), bambucké máslo nebo extrakt z divokého manga.

Ruce/Nehty
Produkty obsahují avokádový olej, mandlový olej, broskvový sorbet, nebo extrakt z jasmínu.

Dekorativní kosmetika Naj Oleari Beauty bude k dostání exkluzivně ve vybraných FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

Doporučené

Přidat komentář