Volný čas

Veletrhy krásy jako beauty párty plná zážitků

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa, můžete navštívit za jedno vstupné už 27. a 28. září 2019 na Výstavišti v Letňanech.

Tady si nadělíte to, co si opravdu zasloužíte. Dokonalou péči a výběr toho nej pro Vaši tvář, tělo i duši. A díky veletržním slevám navíc ušetříte!

Organizátoři pro Vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou a nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic či módní show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019.

Rozhodně se můžete těšit na představení novinek z mnoha beauty oborů. Interbeauty Prague nabídne to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a kosmetiky. World of Beauty & Spa je zaměřen zejména na modelaci postavy, anti-aging, dermatokosmetiku, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl. Tady si vyberete mezi konkurencí na jednom místě pro sebe to pravé ořechové.

Těší se na vás více než 350 vystavovatelů, nabízejících přes 500 zastoupených značek, a to na výstavní ploše 15 400 m2. „Jsme také moc rádi, že se nám podařilo nově zajistit v rámci vstupného profesionální nehtové i kadeřnické workshopy,“ říká mluvčí veletrhů krásy Markéta Klíma Holatová.
Tomas Arsov a jeho tym, Tomas Arsov Hair & Beauty Institute Praha, 19.7.2018
Velkou výhodou těchto veletrhů je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě Vám. „A pokud toužíte po nějaké změně hned? Žádný problém. Špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague Vás tady zdarma nalíčí,“ láká mluvčí Markéta Klíma Holatová.

A pokud máte rádi influencery, v pátek i sobotu bude mít ve své růžové expozici velké setkání se svými fanoušky pink barbie Dominika Myslivcová. A v sobotu se můžete seznámit s hvězdou slovenské makeupové scény Lucií Lucid Sládečkovou.

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA Letňany bude opravdu nabitý a rozmanitý. Další informace, včetně aktuálního doprovodného programu, najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Chcete vyhrát 2 vstupenky? Zašlete nám (na e-mail: info@womanandstyle.cz) do středy 25. 9. 2019 správnou odpověď na otázku: Kdo bude letošní tváří makeupové Maybelline show? Do předmětu zprávy uveďte: VELETRHY. Ve čtvrtek se na našem Facebooku dozvíte, zda jste právě Vy výhercem. Zpráva o výhře Vám přijde také jako odpovědní e-mail. Hodně štěstí!

Zdroj: Markéta Klíma Holatová / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář