Soutěže

Soutěž s dětskou kosmetikou Bübchen

Dětská pokožka je velmi citlivá, a proto už od narození potřebuje speciální péči. Péče o dětskou pokožku je velmi důležitá, což jistě ví každá starostlivá maminka. Hlavním důvodem je odlišnost dětské pokožky od té dospělé, je třeba zabránit ztrátám vlhkosti a chránit ji před vnějšími vlivy. A aby bylo spokojené dítě i maminka, uvedeme si několik rad, na co si dát pozor a čemu se v péči o dětskou pokožku vyhnout a zejména na co se v péči o citlivou dětskou pokožku zaměřit.

Zvolte jemnou kosmetiku, ale i produkty se kterými pokožka miminka přichází do kontaktu. Z nejjemnějších materiálů by měl být i ručník, kterým se miminko po koupeli utíráte. Ideální je 100 % bavlna. Dětská pokožka je velmi jemná, ale také zranitelná a hrubými tkaninami hrozí podráždění.

Bübchen již více než 60 let vyvíjí pečující produkty pro ochranu jemné dětské pokožky. Intenzivní výzkum, špičková kvalita a pečlivý výběr přírodních ingrediencí je naším příslibem vám i vašemu miminku. Doporučeno německou organizací DHA pro kůži a alergie.

Německá značka patří mezi přední výrobce krémů, mýdel, gelů a olejíčků, které budete moci bezpečně využívat každý den. Přírodní složení výrobků Bübchen zaručuje vysokou kožní snášenlivost a zajišťuje děťátku posílení kožní imunity. S přípravky Bübchen mu vykouzlíte vašemu miminku úsměv na tváři. Produkty jsou bez silikonů, barviv, parabenů, mikroplastů, jsou dermatologicky testované a veganské.

Soutěž: Vyhrajte balíček kosmetiky pro ty nejmenší. V balíčku najdete: dětský šampon, dětské mýdlo, tělové mléko, pečující krém a multifunkční produkt na koupání těla i vlásků.
Cute newborn baby girl with beautiful blue eyes on a white terry coverlet. Adorable baby looking out under a white blanket or towel. Happy baby infant in towel after bathing in living room.Soutěžní otázka: Odkud značka Bübchen pochází?

a) z Německa
b) z Belgie
c) z Rakouska

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 6. 2024, do předmětu uveďte Bübchen. 3 autoři správné odpovědi od nás obdrží balíček dětské kosmetiky značky Bübchen.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář