Soutěže

Jar Power Spray 3v1 pomůže odstranit mastnotu z nádobí i kuchyňských povrchů

Bez Jaru si málokdo z nás dokáže představit svůj každodenní život. Používaly ho už naše babičky a maminky a používáme ho i my. Společnost Procter & Gamble produkty značky Jar neustále posouvá kupředu už více než 30 let – tradiční české značce věnovala pozornost hned poté, co vstoupila na český trh. Novinkou v portfoliu je multifunkční sprej Jar Power Spray 3v1, který dokáže odstranit i odolnou mastnotu bez předmývání. Objevte s námi tohoto revolučního pomocníka v boji s mastnotou i nejvýznamnější historické milníky české jedničky mezi mycími prostředky na nádobí.

Věděli jste ale, že slavný Jar se zrodil u nás v Čechách, v rakovnické továrně Rakona, kde se vyrábí dodnes? A že kromě klasické tekuté verze nabízí portfolio značky Jar i prostředek ve formě pěny a nově také vysoce účinného spreje 3v1, který dokáže odstranit i odolnou mastnotu bez předmývání?

Soutěž: Už vás nebaví zdlouhavě namáčet nádobí a neustále drhnout kuchyň, která po každém vaření vypadá jako po výbuchu? Vyzkoušejte nový revoluční víceúčelový sprej 3v1, který působí na 100% každodenní mastnoty z jídla. Odpovězte správně na položenou otázku a získejte šanci na dárek v podobě 3 kusů nového produktu Jar Power Spray 3v1. Řekněte sbohem zbytečné námaze a šetřete svým časem i vodou – díky novému Jar Power Spray 3v1.

Jar Power Spray vám pomůže dosáhnout dokonalé čistoty a lesku, aniž by vás to stálo spoustu námahy a úsilí. Jedná se o vůbec první multifunkční sprej na trhu, který dokáže odstranit mastnotu před mytím v myčce, ručním mytím a který dokáže efektivně umýt i kuchyňské povrchy

A jak se nový Jar Power Spray používá?
Pokud nádobí myjete v myčce, stačí, když ho na nádobí nastříkáte před vložením do myčky. Díky tomu bez námahy odstraníte každodenní i odolnou mastnotu bez nutnosti předmývání a drhnutí mastnoty a zažrané špíny.

V případě, že myjete nádobí ručně, máme pro vás dobrou zprávu! Nádobí již nemusíte hodinu před mytím nádobí odmáčet ani drhnout. Stačí, když na špinavé nádobí sprej nastříkáte a necháte chvilku působit. Skvěle působí i na těžko dostupných místech.

Kromě ručního mytí a mytí v myčce vám Jar Power Spray pomůže i s úklidem znečištěné kuchyně. Po nastříkání jej nechte působit. Bez námahy tak odstraníte odolnou mastnotu, nečistotu a špínu.
Rodina JarSoutěžní otázka: Jak dlouhá je tradice Jaru pod společností Procter & Gamble?

a) 20 let
b) 25 let
c) 30 let

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 5. 2023, do předmětu uveďte JAR 3v1.

Výherce bude o výhře informován e-mailem, v případě zájmu si může výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherce: Petra Ř., Hanušovice

Doporučené

Přidat komentář