Beauty

Jílové oční stíny Annabelle Minerals – krása a čistota v jednom

Ledový čaj, margarita, ale třeba i káva nebo mandlové mléko. Deset lahodných nápojů inspirovalo novou řadu jílových očních stínů Soft Cocktail od značky Annabelle Minerals.

Tyto inovativní minerální produkty jsou založené na bílém a zeleném kosmetickém jílu, který každému líčení dodá elegantní sametový finiš a zároveň pečuje o jemnou pokožku očních víček. Pod heslem „v jednoduchosti je krása“ pak stíny obsahují jen další tři ingredience: kaolin, rozjasňující slídu a přírodní pigmenty. Mají hedvábnou texturu, která umožňuje snadné nanášení, stínování i kombinování. Na víčkách vytvoří matnou nebo saténovou vrstvu a vyhladí je, aniž by dráždily oči a oční okolí. Hodí se proto i pro majitelky velmi citlivých očí nebo pro ty, co nosí kontaktní čočky. K jejich aplikaci se hodí celá řada štětců na oční stíny, které značka Annabelle Minerals nabízí, a dají se používat na sucho i na mokro. Aby bylo líčení intenzivnější a déle vydrželo, je vhodné na víčka nejdřív nanést trochu minerálního make-upu nebo jílovou podkladovou bázi. Pro odlíčení se pak hodí kterýkoli z multifunkčních olejů od Annabelle Minerals, které stačí nanést na kosmetický tampon, přiložit na oční víčko a setřít.

Vybírat můžete z desítky neutrálních a pastelových odstínů, které se mezi sebou dají různě kombinovat. Cena stínů: 241 Kč.
annabelle_minerals_03
Almond Milk
Bílé stíny slouží jako ideální základní odstín. Pro rozjasnění je naneste do vnitřního koutku oka nebo i pod oči jako lehký korektor. Zajímavý efekt vznikne, když s pomocí navlhčeného štětce na oční linky vytvoříte bílou linku na horním víčku.

Americano
Studený hnědý odstín s matným finišem můžete nanést na celé pohyblivé víčko a rozetřít do ztracena. Hodí se také na kouřové líčení nebo jako tmavší stín do záhybu víčka. Zejména hnědovlásky ho ocení i na dokreslení obočí.

White Coffee
Univerzálně slušivá šedá barva s hnědými podtóny. Má velmi jemný pastelový nádech a dá se nosit samostatně nebo jako základ pro stínování či dramatický kouřový efekt.

Cocoa Cup
Teplý kakaový odstín má zrzavé podtóny, takže je vhodný spíš pro teplejší barevné typy. Zároveň krásně zvýrazní světlé barvy očí. Má matný finiš a na víčku se dá snadno vrstvit.

Frappe
Světlejší hnědý odstín inspirovaný ledovou kávou je jako stvořený pro milovnice jemného, přirozeného líčení. Pro výraznější výsledek se ale dá kombinovat i s dalšími odstíny, jako je Americano či Cocoa Cup.
annabelle_minerals_02
Ice Tea
Svěží broskvový odstín s teplými podtóny dokonale odpovídá jarním trendům. Oči úžasně rozzáří a dá se sladit i se rtěnkou a tvářenkou. Výborně vypadá také jako oční linka.

Lemonade
Hřejivý slámově žlutý odstín sluší zejména zeleným a světle hnědým očím. Dá se nosit sám o sobě, jako netradiční barevná linka, ale také v kombinaci s dalšími teplými odstíny z kolekce.

Margarita
Módní odstín je na pomezí jemně růžové a vínové: záleží na tom, jak intenzivně ho navrstvíte. Sluší chladnějším typům a nejlépe vypadá v hlavní roli celého líčení. Přesně tak, jak se to nosí na týdnech módy. Je ale možné ho kombinovat i s hnědými a broskvovými odstíny.

Milkshake
Tenhle mléčný koktejl jako by byl plný svěžích lesních plodů. Pastelově fialová barva s bílými tóny je ideální pro studené typy. Má matný finiš a hezky vypadá i v podobě silnější linky.

Smoothie
Jemný broskvový odstín není ani příliš teplý, ani studený, proto sluší úplně všem. Nejlépe ovšem vynikne v kombinaci s modrýma očima. Dá se snadno kombinovat se zářivými odstíny, jako jsou Ice Tea nebo Margarita.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář