Představujeme

Lush posouvá hranice v kosmetice s #LushLabs

Hledejte #LushLabs. Objevte produkty v limitovaných edicích, vytvořené námi a inspirované vámi a vašimi pokrokovými představami!

Každého 29. dne v měsíci (počínaje dubnem 2018), bude firma Lush uvádět na trh exkluzivní novinky online.

Lush vynálezci budou předvádět své dovednosti a navrhovat výrobky, které posouvají hranice možností.

Kdykoliv si vyberete produkt z Lush Labs, učiníte to s vědomím, že budete mezi prvními, kdo nový vynález vyzkouší. S každým komentářem, reakcí a kritikou, kterou nám zpět pošlete, se produktům mění budoucnost. Některé budou mít obrovský úspěch a zamíří si to do polic v kamenných obchodech, jiné skončí v kanálech historie Lush. Ty, které si svou cestu prorazí, budou skvělé proto, že je formovali lidé (včetně vás), ne průmysl. Jen mezi námi, hned jedna z prvních produktových řad, o jejichž osudu budete v Lush Labs rozhodovat, má spoustu es v rukávu v podobě přehlídky zbrusu nových ingrediencí, které Lush nikdy dříve nepoužil. Už byly zevrubně otestovány na lidských dobrovolnících, a brzy si je budete moci vyzkoušet i vy.

„Lush Labs jsou pro mě i pro ostatní vynálezce v Lush příležitost procvičit představivost a předvést, co všechno je možné. Kdykoliv si vyberete produkt z Lush Labs, učiníte to
s vědomím, že budete mezi prvními, kdo nový vynález vyzkouší. S každým komentářem, reakcí a kritikou, kterou nám zpět pošlete, se produktům mění budoucnost. Některé budou mít obrovský úspěch a zamíří si to do polic v kamenných obchodech, jiné skončí v análech historie Lush. Ty, které si svou cestu prorazí, budou skvělé proto, že je formovali lidé (včetně vás), ne průmysl.“ Jack Constantine, Lush CDO.

Proč každého 29. v měsíci?
29 High Street (Poole) je adresou prvního obchůdku Lush a také místem, kde byly vynalezeny první produkty. Každého 29. v měsíci vám představíme zbrusu novou várku inovativních produktů. Takže si to poznamenejte do diáře!

“V Lush Labs uslyšíte o jiskrách, které zažehly vášně v srdcí našich vynálezců. Když se přidáte k online konverzaci, můžeme s vaší pomocí společně redefinovat, co v kosmetice znamená pojem „normální“ a otřást jednotvárností v našich koupelnových poličkách.” Jack Constantine, Lush CDO.

Sledujte #LushLabs na sociálních sítích a prohlédněte si Lush Labs exkluzivní produkty na našem webu.

Pro více informací o nových #LushLabs produktech, které jsou vyrobeny z celé řady nových ingrediencí, klikněte zde.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář