Beauty

Zázračná noční mezoterapie vrásek: Mládněte, když spíte!

Vrásky v okolí očí a úst jsou velmi časté a postupem času se vyskytnou u každého. Stárnutí kůže se projevuje především ztrátou elasticity. To je způsobeno snížením produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu, které činí pleť pružnou. Ženy je v dnešní době řeší invazivními zákroky, nejčastěji pomocí injekcí, kdy se do pokožky vstřikují účinné látky.

Na kosmetickém trhu se ale objevil nováček, který vás zbaví vrásek v pohodlí domova, a to zcela bezbolestně. Jedná se o jediný kosmetický přípravek, který umožňuje domácí aplikaci zesíťované kyseliny hyaluronové do pokožky obličeje.

Inovativní polštářky Belathena pro domácí použití mají na svém povrchu unikátní mikrojehličky z čisté hyaluronové kyseliny. Tvar mikrojehliček umožňuje průnik kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev pokožky a výsledkem je hydratovaná a pružná pleť. Jsou určeny pro domácí mezoterapii v okolí očí a úst. Opakovaným používáním dochází k redukci vrásek.

Jak polštářky Belathena fungují?
Jeden polštářek Belathena obsahuje 35 mg hyaluronové kyseliny. V jedné injekci dermálních výplní bývá max. 28 mg kyseliny hyaluronové. Jedno balení Belathena, které obsahuje 4 páry polštářků, tedy odpovídá 10 dermálním injekcím.

Jak se polštářky Belathena aplikují?
Polštářky Belathena se aplikují 1x týdně po dobu min. 5 hodin, ideálně přes noc, aby došlo k úplnému vstřebání kyseliny hyaluronové z mikrojehliček. Jedno balení Belathena obsahuje 4 páry polštářků, tj. 1 měsíc ošetření. Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové aplikované do hlubokých vrstev pokožky unikátní technologií mikro-jehliček, stačí během 1 roku pouze 2 až 3 měsíční kúry s polštářky Belathena, aby byl účinek kyseliny hyaluronové efektivní.

Tento kosmetický přípravek může používat každá žena či muž v pohodlí domova. Aplikace je neinvazivní a nebolestivá. Polštářky se přiloží na pokožku v okolí očí nebo úst a jemně se přitisknou.
belathena_polstarky_02
Výsledek
Polštářky Belathena prokazatelně zvyšují hydrataci a elasticitu pleti v nejjemnějších oblastech pleti očí a úst, tím podporují redukci jemných vrásek. Polštářky pomáhají v boji proti vráskám i tmavým kruhům.

Kde koupíte
Inovativní polštářky Belathena pro domácí použití koupíte v lékárnách Dr. Max a na stránkách www.drmax.cz.

Bližší odborné informace najdete na: www.night-care.eu.

Zdroj: D-Med s.r.o. / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář