Profíci radí

Jiný sport, jiná podprsenka: Jak zabránit omezenému pohybu i povislému poprsí?

Všechny už dobře víme, že na sport je potřeba vyměnit oblíbenou krajkovou podprsenku za stylový sportovní kousek. Věděly jste však, že každý sport vyžaduje jiný druh opory? Nepodceňujte výběr sportovního prádla a najděte ten správný model na míru podle vašeho těla i oblíbené aktivity.

Podprsenky neslouží jen k pohodlí a skvěle vypadajícímu dekoltu, klíčový je zcela jistě i zdravotní aspekt. Při sportu musí ňadra držet u těla, což obstará kvalitní podprsenka, jejíž výběr podléhá druhu a náročnosti sportu, ale i velikosti poprsí. Na jógu, jízdu na kole či běh potřebujete pokaždé jiný model.

„Při výběru správné sportovní podprsenky je určitě nutné zohlednit jak obtížnost aktivity, tak velikost prsou, aby ženy dosáhly co největšího komfortu a zároveň chránily své zdraví,” radí Markéta Lojdová ze společnosti Astratex, jejíž tváří je Iva Kubelková. Modelka a moderátorka se pyšní perfektní postavou, o niž samozřejmě pečuje a nezapomíná tak ani na vhodně zvolený kousek při sportovních aktivitách. A jak ho správně vybrat?

Na jógu s lehkostí
Milovnice jógy či pilates, ale i cvičení v posilovně či rychlochůze by měly sáhnout po lehkých, prodyšných podprsenkách, které jsou ideální také na golf či relaxační a nenáročné pohybové aktivity. Jemné kousky neomezují v pohybu a jsou vhodné pro menší prsa. V případě relaxu či spánku však můžou po podprsence s lehkou oporou sáhnout i ženy s většími vnadami.

Sportovní podprsenka Eleonor: Sportovní podprsenka Eleonor je vhodná pro pohybově méně náročné sporty, jako je např. jóga nebo třeba pilates. Měkké vycpávky lze vyjmout. Oblast zad je řešena velmi komfortně, materiál je velmi prodyšný a okamžitě odvádí pot od těla.

Sportovní podprsenka Skip Bra vyztužená: Dámská podprsenka z pružného a jemného mikrovlákna s vnitřní podšívkou. Vytvoří lehký stupeň opory, aniž by způsobovala otlaky. Vyrazte vstříc sportovním výkonům.

Střední opora na turistiku i spinning
Pokud vyhledáváte aktivnější druhy sportu, jako je cyklistika, in-line bruslení, spinning, horská turistika nebo lyžování, pak už je třeba zaměřit se na pevnější podprsenky, které udrží poprsí blíže u těla a zároveň ideálně rozloží jeho váhu. Modely se střední oporou navíc tvoří funkční materiály, které odvádí pot od těla. Ženy s většími ňadry by pak měly vsadit na tento druh podprsenek i v případě méně náročných činností.

Sportovní podprsenka Sassa 10862 bez kostic: Užijte si radost z pohybu díky sportovní podprsence Sassa z příjemného prodyšného mikrovlákna. S nevyztuženými košíčky bez kostic pro Vaše pohodlí a pevným obvodem pro oporu Vašeho poprsí.

Sportovní podprsenka Outrun Grey Push-Up bez kostic: Sportovní podprsenka Outrun Grey v sobě spojuje hned několik skvělých vlastností. Spolehlivě prsům zabrání v nežádoucím pohybu, o perfektní odvedení potu se postarají části z prodyšné síťoviny. Navíc díky Push-Up vycpávkám nádherně vytvaruje Váš dekolt.
astratex
Jak předejít povislému poprsí?
Intenzivní pohybová zátěž s prvky kardia už vyžaduje největší možnou oporu poprsí. Patří-li tedy mezi vaše oblíbené druhy sportu tenis, squash, aerobik, volejbal nebo tanec, volte podprsenku skutečně pečlivě. Nejsilnější opora zabrání natažení prsních vazů, což způsobuje povislá ňadra, široká racerback ramínka se zase postarají o úlevu zádům a volný pohyb rukou. Podprsenka s nejvyšším stupněm opory navíc omezí nežádoucí pohyb prsou až o 70 %.

Sportovní podprsenka Shock Absorber Run Bra S5044 WSV bez kostic: Stvořena pro pohyb. Podprsenka Shock Absorber Ultimate udrží Vaše prsa spolehlivě na místě, ať budete skákat na trampolíně nebo poběžíte maraton.

Sportovní podprsenka Shock Absorber Ultimate Run S5044 AW18 bez kostic: Speciální podprsenka, vyvinutá k perfektní podpoře prsů při běhu a náročných pohybových aktivitách.

Všechny podprsenky najdete v obchodech Astratex.

Zdroj: Astratex / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář